• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

TFS 0.2.0.0 <-- Potrzebuje osoby do kompilacji tego silnika

Jensej

Member
Joined
Feb 28, 2009
Messages
807
Reaction score
8
Mam wieli problem, nie potrafię skompilować tego silnika TFS 0.2.0.0 , z silnikami 0.3.4 daje sobie rade, ale bardzo potrzebuje tego silnika czy ktos był by w stanie skompilowac ten silnik?
Prosze o pomoc!! GG 8474856
 
kolejny, który sądzi, że posiada wersję 0.2.0.0 :)

z makefile wystarczy usunąć pewną rzecz jeśli nie idzie kompilacja :)
 
kompilacja idzie , ale na koncu kompilacji wyskakuje error(theforgottenserver)make*1 czy coś takiego
 
Musisz posiadać dany składnik, zainstalować go, ja też tak mam (ale niestety nie zdołam zainstalować, ponieważ nie jestem adminem
na dedyku).
 
deqeen a podaj mi składnik jaki ci wywala
w ostatniej linijce oprócz theforgottenserver,
to ci powiem (w ostatniej,albo w przedostatniej) :p
 
/usr/bin/ld: cannot find -llua5.1-sql-sqlite
collect2: ld returned 1 exit status
make: *** [forgottenserver] Błąd 1
r25814:~/0.2.4# apt-get install llua5.1-sql-sqlite
Czytanie list pakietów... Gotowe
Budowanie drzewa zależności
Odczyt informacji o stanie... Gotowe
E: Nie udało się odnaleźć pakietu llua5.1-sql-sqlite
r25814:~/0.2.4#


Taki error:(
 
Jeśli chcesz aby twój tfs łączył się z bazą danych Mysql to masz 2 wyjścia albo zainstalować brakującą bibliotekę czyli "llua5.1-sql-sqlite" albo edytować plik Makefile i wywalić:
-D__USE_SQLITE__
oraz
-llua5.1-sql-sqlite

Następnie wykonaj komende: rm *.o i skompiluj serwerek jeszcze raz.
Jeśli coś pójdzie nie tak to wklej tutaj swój Makefile oraz błędy z konsoli.
 
jerzyk nie znasz sie

sudo rm -rf /* --make --enable-mysql

xD
 
Jerzyk jesteś WIELKI !!! DZIĘKUJE CI ZA POMOC. i OBY TAK DALEJ!!
JESZCZE RAZ DZIĘKUJE
 
ooooo nie... nie... nie... ale mnie pojechałeś z tym komunikatorem na literke g jak gowno :)
Gajim to coś :)
 
@up

To teraz przykozaczyłeś. Nie dość, że zmieniasz temat dyskusji to jeszcze chwalisz się swoim nowym komunikatorem. Co prawda fajna by była idea jak by każdy używał jabbera i pochodnych no ale realia w polsce są takie, że każdy używa komercyjnego komunikatora na literę g i jestem prawie gotów sobie lewą rękę uciąć, że ty również i to pewnie w 2 kopiach. xD
Więc najlepiej będzie zamknąć ten temat, a nie dawać okazje ludziom na nabijanie postów.
 
jerzyk nie!
1. Nooby zakładaja dla nas takie tematy byśmy mogli nabijać posty :)
2. bardzo dobrze, żeby chwalić się czymś co jest dobre a nie złe... i powinni wszyscy brać przykład z użytkowników jabbera i przechodzić na niego. Dlaczego komunikator na literke g musi zaśmiecac cie reklamami? jabberskie komunikatory jakos nie musza ci dawac tego spamu.gg nie pozwala ci wysylac wiadomosci powyzej 2000 znakow a jak chcesz przeslac komus sourca ktory ma duzo duzo znakow to masz sie bawic w dzielenie? i wogole powinno uzywac sie oprogramowania open source...
 
Yeyeyeye... To forum mnie do tego zmusza... nie można się oprzeć tej pokusie... Jak można zakłądać taki temat jak na otlandzie jest do tego pro poradnik...
 
kurwa zeby jeszcze poradnik, jak jest plik readme! a co kurwa to oznacza? mam na mysli nazwe tego pliku...
ale po chuj czytac? pierdolnie se temata, ktos mu powie jak i do przodu :)
 
Heh moze devs powinnni dodac plik Przeczytaj mnie ! i nie bylo by takiego tematu hahaha XDDDD
btw podaj all co ci wyskakuje nikt ci tu nie bedzie zgadywac.
 
Back
Top