• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

tfs 0.4 problem na serwerze 64bitowym

Status
Not open for further replies.

zomb

New Member
Joined
Jan 23, 2010
Messages
24
Reaction score
2
Witam,
Posiadam silnik 0.4 r.3884 ze swoimi poprawkami, problem jest nastepujący:
na systemie debian i386 32bity, po zalogowaniu serwer się crashuje,
na systemie debian 64bity, serwer sie nie crashuje ale za to gra jest przyspieszona (np. softy powinny byc na 240min a padają po 10 sekundach, tak samo ringi i cala reszta)
bardziej interesowalo by mnie rozwiazanie problemu z systemem 64bitowym, wersja boostow 1.42.
Prosze o pomoc ;)
 
bym może pomógł, nawet całego nie przeczytałem bo widzę "0.4" w nazwie tematu, a ty bez donatora jesteś :( zaraz mnie najadą jak pomogę to lepiej tylko napiszę, że w regulaminie polish boardu jest napisane, że nie ma tu pomocy dla 0.4 jeśli nie masz donatora :(
 
hmm... no to dziwna sprawa, miałem donatora, dostałem silnik, teraz nie mam środków na "dobrowolne wspieranie tej strony". wiec skoro już jest taki zapis w regulaminie to powinno być jakoś zaznaczone który user miał donatora a który go w ogóle nigdy nie miał ;)
 
hmm... no to dziwna sprawa, miałem donatora, dostałem silnik, teraz nie mam środków na "dobrowolne wspieranie tej strony". wiec skoro już jest taki zapis w regulaminie to powinno być jakoś zaznaczone który user miał donatora a który go w ogóle nigdy nie miał ;)

A pobrałeś rev. w ostatni dzień konta premium czy jak?
I jak to sobie wyobrażasz, że każdy z osobna miałby być dopisywany na listę przez moderatora, który ma wyszukiwać, który to osobnik kupił premium? Nie realne...

Poza tym, nie jesteś pierwszą osobną z takim problemem, więc jeśli może byś poszukał, to znalazłbyś odpowiedź...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top