• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

The best of topic's

Na ile masz bana??
Ja bym Ci dał na ip a jak masz neo to bym zablokował cała pule adresową tylko w firewallu
 
@up

Nie podniecaj się tak wielki panie informatyk. jedyne co ogarniasz to: Podniecanie się i nabijanie postów :(.
,,pule adresową tylko w firewallu" zajechało mi tu google :/
Jarcaj się dalej że wiesz co to firewall :(
 
Na ile masz bana??
Ja bym Ci dał na ip a jak masz neo to bym zablokował cała pule adresową tylko w firewallu

@up

Nie podniecaj się tak wielki panie informatyk. jedyne co ogarniasz to: Podniecanie się i nabijanie postów :(.
,,pule adresową tylko w firewallu" zajechało mi tu google :/
Jarcaj się dalej że wiesz co to firewall :(

Wielcy ludzie się tu rodzą, potrafią korzystać z gógle :D
Lepiej brzmi zakres niż pula :) ssh = newbie-już nie noob
 
O xxxxx dzieci pokazać wam firewalla mojej sieci osiedlowej napisanego przez mnie ??
 
a co mi tam
Wklej.to - po prostu wklej to - paste: 5Z2O
Fajny skrypt do gg
/sbin/iptables -p tcp -s 192.168.0.0/24 -d adserver.gadu-gadu.pl --dport 80 -t nat -I PREROUTING -j DNAT --to 192.168.0.1:800

a dziala to tak
2009-10-05_223535.png
 

Attachments

  • 2009-10-05_223535.jpg
    2009-10-05_223535.jpg
    20.1 KB · Views: 8 · VirusTotal
Last edited:
@ssh:
Ciekaw jestem jak Ty te IP Tables na windowsie odpaliles :d
 
A skoro tak, to jak odpaliles ten "ciekawy skrypt" zwiazany z GG na windowsie?
 
Normalnie przekierowanie w apaczu portu 800
czyli 192.168.0.1:800
i tam pliki jakie sa na serwerze adserver.gadu-gadu.pl
Oczywiscie nazwy plikow skopiowalem z forum a iptables sam wymyslilem

bo nie wszystkim w sieci wlaczylem proxy(squid)

xlfibs.png
 
Czyli GG probujac nawiazac polaczenie z reklamami, zostaje przekierowane na host Twojej sieci, a tam trzymasz reklame, right?

P.S. Nie musisz spamowac tym screenem, bo sie oficjalnie przyznaje, ze na Linuxie sie nie znam i nie mam pojecia jak upgradnac boosta, zreszta i tak to nie dla mnie.
 
Back
Top