• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Tibia.exe na VirusTotal

koob

Fuck me. I`m famous.
Joined
Apr 27, 2009
Messages
1,517
Reaction score
27
Location
pln
Moze mi ktos wrzucic na virustotala oryginalny tibia.exe 8.5 ?
Sciagniety z tibiaclient.com daje 5 /43, nie wiem czy to false positivy czy wtf?
 
Też właśnie zauważyłem, że Tibia z tibiaclient jest inna - na tej z tibiaclient nie uruchomisz Tibia Auto (czy tam czegoś innego, wiem, że musiałem mieć oryginalny klient - wtedy poszło).

Dziwne.
 
tibiaclient zmienił ownera, ściągnij ze strony rme i zobacz, ja nie mam 8.5 ale nie powinno nic być

8.60 czysty jak co

edit: z rme też coś wykrywa, nie wiem czy tak ma być ale lepiej uważaj
skan z rme

jak co na tibia.com dalej jest stary klient xD

i nic z niego nie wywala
download
skan
 
Last edited:
tibiaclient zmienił ownera, ściągnij ze strony rme i zobacz, ja nie mam 8.5 ale nie powinno nic być

8.60 czysty jak co

edit: z rme też coś wykrywa, nie wiem czy tak ma być ale lepiej uważaj
skan z rme

jak co na tibia.com dalej jest stary klient xD

i nic z niego nie wywala
download
skan

Tylko, ze tibia850.exe z tibia.com to jest 8.62 :/
 
na pewno?
fakt, ciekawostka
no nie wiem, ale uważaj na te z tibiaclient i rme

są "stare" instalki, ale ta 8.3 to to samo co 8.62, nudzi im się chyba...

8.60 z rme daje "clean", nie wiem czy to błąd cip czy też ktoś umyślnie coś wpakował do tego 8.5
 
Last edited:
Znalazlem gdzies na dysku 8.5, ktorego jestem pewien. Daje 3/43 wiec to fasle positivy.
 
Rme? jak ja sciagnolem z oficjalnej strony ciagle kaspersky 2011 mi blokowal ;xx
Keylogger?
A o tibiaclient to pierwszy raz slysze ze tam sa kiloggery ;p
 
tibiaclient należałdo remere ale zmienił ownera, dlatego remere wrzucił na stronę rme
koob: ale mi ten z rme daje 5/43 a nie 3 więc nie wiem

z drugiej strony tcpview nie widzi żadnych dodatkowych połączeń, żadnych dodatkowych procesów, nic w autostarcie, dziwne, choć nikt nie wrzuca na vt plików z tibia.com to nikt wcześniej nie zauważył
 
tibiaclient należałdo remere ale zmienił ownera, dlatego remere wrzucił na stronę rme
koob: ale mi ten z rme daje 5/43 a nie 3 więc nie wiem

z drugiej strony tcpview nie widzi żadnych dodatkowych połączeń, żadnych dodatkowych procesów, nic w autostarcie, dziwne, choć nikt nie wrzuca na vt plików z tibia.com to nikt wcześniej nie zauważył

odpalalem w sandboxie ( sandboxie ), tez nic nadzwyczajnego nie zauwazylem.
 
koob: ten z torga daje 5, więc ten z 3/43 jest jakiś podejrzany xD

@down: mi za każdym razem 5 wszystkie jakie sprawdzałem, poza tymi co 0 xD
 
Last edited:
Back
Top