• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Tibia Map Tracker

Your Master

♫ ₥ẳ₱₱ễᏑ ♫
Joined
Dec 11, 2008
Messages
244
Reaction score
0
Mam pytanie dotyczące tego programu:
Czy można mając własną mapke na ots'ie, w jakiś sposób uniemożliwić użycia go?

To by było na tyle ;)
 
Last edited:
antytrack item na cała mapke (item dzieki ktoremu tracki bd dostawaly debugi) ale nie wiem jak to zrobic.

No albo jak sherlok mowi, wlasny klienta "przerobiony"
 
Jeszcze jedno pytanie:
Czy ten shitowy program działa na zasadzie look na item i bierze item id czy coś innego?
 
Jeszcze jedno pytanie:
Czy ten shitowy program działa na zasadzie look na item i bierze item id czy coś innego?

Czyta mape z pamieci klienta.

Jakos mniej wiecej tak to wyglada:
Code:
int addr = 0x651640;
for(int x = 0; x < 18; x++)
{
	for(int y = 0; y < 14; y++)
	{
		// loop po stacku
		// czytanie itemow etc. ReadProcessMemory(handl, (void *) addr, ...);
		addr += 168;
	}
}
 
Up

no i co sie lolek irytujesz?

Ja tylko mowie ze jest taka mozliwosc a jak on to zrobil to czarna magia
 
Zedytować items'y, pozamieniać id itemów (trawka -> sciana/lawa, etc. / items w kliencie + items.xml) i własny klient (taki "nie do wypakowania"). Wtedy po strackowaniu trzeba by się bawić w podmienianie ID. W 100% nie zabezpiecza, ale utrudnia życie "trackerowi" :).
 
@up: srednio zdolny mapper by te fragmenty co chce miec sam wymapowal zanim by wpadl na to jak to zrobic xD
i trzeba bymiec jakis mapedytor z "zamien all id na id2" a narazie nie widzialem czegos takiego

@down: a no mam xD
 
Last edited:
widocznie masz problem ze wzrokiem : )
 
Back
Top