• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Tibia - problem z grafika

Status
Not open for further replies.

Sord Drut

Caste
Joined
Jan 13, 2010
Messages
126
Reaction score
0
Location
Poland
Siema, otóż mam problem...

Do tej pory miałem zwykłego PCta, i wszystko elegancko śmigało, nie miałem żadnych problemów, jednak popsuł się i pożyczyłem sobie laptopa. Teraz zrobiłem na tym laptopie downgrade z Visty>XP i gdy uruchamiam Tibię dzieje się coś dziwnego - na grafice opengl coś takiego:

a gdy zmienie na directx5 wszystko jest ok, dopoki nie odpale mc i dzieje sie cos takiego:


To, że zmieniam grafikę z opengl na directx5 nie zapisuje sie i to moze byc powodem konfliktu z otwieraniem mc. Grafika directx9 nie jest mozliwa do wyboru. Karte mam zintegrowana i najnowsze stery sa. Macie jakies pomsly?
Moglbymi ktos pomoc? :D
 
Ustaw DirectX 5, wylacz i wlacz klienta i wtedy odpalaj MC.
 
Wypierdol windowsa, napewno zadziala... z grafika w gorzej.
Nie martw sie w BIOSie tez sie zajebiscie gra ;]
 
słyszałem, nie próbowałem.. ;s


a tak btw. zna ktos jakas rade na to?
 
tylko kurwa nie wiem skad...

sciagalem z oficjalnej strony stery do zintegrowanej k. graficznej do laptopa LG e500, lecz widocznie nie sa to aktualne stery. Wie ktos skad mozna takowe sciagnac?
 
zainstalowanie akceleratora pomoglo ;oo nie wierze.. :) dzieki za pomoc, rep++ dla zainteresowanych ;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top