• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

tibia teraz

utk

New Member
Joined
Oct 13, 2011
Messages
27
Reaction score
0
pxy.png
 

Attachments

zamiast stać w miejscu, posuwają się do przodu
myśleliście że wszystko zatrzyma się na 8.6? ojjojojoj
 
@up: już chciałem zapytać, czy nie miałeś na myśli 7.6
ale wtedy większość ludzi z pb jeszcze w pieluchach siedziała :D
 
ja zaczynalem w 8.0 bodajże, jeszcze przed tymi wilkami nowymi, wczesniej wyglądaly jak pieski
i serio, sens gry jest dalej ten sam, ludzie po prostu podorastali i szukają wymówki, "chujowe pvp" i inne szajsy
 
Mi się z każdym upem podoba coraz bardziej, ale po prostu większość hejtów to, że 7.1, 7.4 albo 7.6 była najlepsza (a 8.6? bo co? bo elfbot działał? :D)
 
Dla mnie na wielki plus wszyscy gadają jak super było pod 7.4 czy 7.6 a większość nawet nie grała wtedy :D
Dobra aktualizacja grafiki i tereny jak i skrypty idą na wielki plus!
 
Kazdy update wprowadzajacy nowe tereny, questy, world questy, grafiki, potwory jest pozytywny, szkoda tylko ze zjebali doszczetnie pvp i teraz maja po 50 typa online
 
Wy się najwięcej znacie. Jesteście pokoleniem gier 3D, nie tak jak my. Jak chcecie mieć zajebistą grę to idzcie sobie na WOW'a. Ja cenię tibię za ten unikalny widok "z góry" i za klimat który już niestety nie wróci
 
wow to gówno
kiedyś zrobiłem sobie listę idiotyzmów w tej "grze", ale niestety gdzieś mi się zapodziała
 
Nie wiem co macie do tej Tibii, jak na dobrą grę ze starych lat to ona zajebiście się trzyma. W ogóle graliście kiedyś w jakieś produkcje gier pokroju via 2d?
 
Margonem, zezenia(która mimo wszystko wygląda na coś używającego serversided otserva imo, mechanika "troszkę" zbyt podobna)
 
Dupe im ściska bo nigdy nikt z was nie osiągnie nawet połowy tego co cipsoft haha :D
 
Teraz się nie da tak wypromować gry 2D, nie ważne jakie fajerwerki byś puścił, bo nowe to już musi być w 3D. <_<
 
Teraz się nie da tak wypromować gry 2D, nie ważne jakie fajerwerki byś puścił, bo nowe to już musi być w 3D. <_<

Nie musza nic promowac bo maja miliony starych, nieaktywnych graczy. Otworzyli by servery ze starym pvp i jestem pewien ze bylo by po 500-1000 online
 
Nowy teaser. A to ciągle tylko pierwsza część, czyli zmiany w istniejących rzeczach. Albo zatrudnili dodatkowych ludzi albo pozbyli się leniwych idiotów i zastąpili głodnymi studentami ^^
 
Back
Top