• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Toster

Iranimes

Lua Zawodowiec
Joined
Jul 10, 2012
Messages
717
Reaction score
12
Zamierzam kupić toster, bo mój obecny już przestał dobrze grzać ;/ chlebek jest albo przypalony albo całkowicie czarny.... Próbowałem sprawdzić czy to coś ze sprężyną ale all ok, problem się pojawia dopiero po 2 grzaniach, pierwsze 2 są ok, ale to mnie martwi...

Polecacie jakiś fajny toster? cena od 100 do 700 zł, wolałbym nie kupować z allegro tylko nówkę sztukę, a więc znacie jakieś fajne tostery?
 
Aleś dojebał teraz, to z allegro nie ma nówek ?:D No, ale ok, polecam firmy no name

idol0405-39_middle.jpg


BTW PIERDOL TOSTER, GRAJ W LOLA!
 
Ja Mam ELECTROLUX EAT 3100 kupiłem w mediaexpert na przecenie za 120 złotych :)
 

Attachments

  • 1302625217_by_yahretzkee_600.jpg
    1302625217_by_yahretzkee_600.jpg
    68 KB · Views: 10 · VirusTotal
@2x up
no wiesz, w tych czasach otsów się na lodówkach nie da już hostować ;s
xd

nie no, a tak na poważnie to popatrz jaki fajny znalazłem (ciekawe czy prawdziwy):
a.aaa-Toasts-and-toaster.jpg
 
Koniec błaznowania.
Każdy kolejny post, który nie pokaże "prawdziwego tostera" i linku do allegro (lub innej strony gdzie się kupuje) będzie sowicie wynagrodzony ;].
 
Last edited:
Koniec błaznowania.
Każdy kolejny post, który nie pokaże "prawdziwego tostera" i linku do allegro (lub innej strony gdzie się kupuje) będzie sowicie wynagrodzony ;].

Ale nie ma przecież żadnej spiny, nawet autor tematu likuje te "śmieszne" tostery i się nie spina. Więc o co chodzi? proponowałbym wynagradzać złe posty jeśli autor tematu sobie tego zażyczy =]
 
Ale nie ma przecież żadnej spiny, nawet autor tematu likuje te "śmieszne" tostery i się nie spina. Więc o co chodzi? proponowałbym wynagradzać złe posty jeśli autor tematu sobie tego zażyczy =]
Ale on szuka tostera a nie dwóch ładowarek do laptopa. Jak chcecie sobie wrzucać śmieszne obrazki to ja nie widzę problemu, ale zróbcie sobie osobny temat na to :].
 
Back
Top