• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

TRADE my CHRONA ur SHADOW! PL/ENG - best way to start game at rl Tibia ! :)

Rasta Gucio

New Member
Joined
Apr 7, 2015
Messages
7
Reaction score
0
ENG
I would like to trade my account on Chrona for money here.
Iv got there near 700k (its newest WORLD Tibia - retro pvp)
I want transfer 100k Chrona- 7kk Shadow (better than sell on Allegro and buy on shadow.)
And also i can trade my account on Chrona - its 36 Rp with 83 distance and 59 days premium account!
Iv got rk, but ill remove it from coumputer, bcs im not interested in real tibia anymore.
Account i can sell for rly low price and i can use allegro.pl for this, so after that u can make a comment, change rk, or sth, i can wait year or more :)

PL
Chciałbym wymienić się moimi gp na Chronie za CC'ki na Shadow.
Mam tam 700k (jest to najnowszy swiat real Tibi) Wartosc rynkowa (tj. allegro) mojej kasy to ponad 50 zl - w przeliczeniu za cc na Shadowie to jakies 70kk, ja chce jedynie 49kk.
Dodatkowo mam do zaoferowania konto na tym swiecie - glowna postac to 36 Rp z 83 distem, na koncie jest jeszcze 59 dni premium.
Mam rk do konta ale usune po sprzedazy konta poniewaz nie jestem juz zainteresowany gra na real tibi (nudzi mnie :D)
Konto moge sprzedac "tanio" i za posrednictwem allegro, na komentarz moge poczekac do zmiany rk, albo jak i kupujacemu znudzi sie gra i zwyczajnie ja oleje :)
Do konta moge dorzucic jeszcze 2, na oby jest p. account - na 1 ok 20 dni i calkiem przyzwoite postacie na celescie - prawie 60 Ek z ladnymi skillami (jakis 84/74 sword) i MS prawie 40lvl z 50+ mlvlem oraz konto gdzie mam Ek na Antice - jakos 55lvl i skille (85/83)! i jakos 30+ dni p.accoun.
Wszystkie konta naleza do mnie i tylko ja posiadam do nich r key, ktory oczywiscie usune. Dopiero zaczynam przygode na Shadow , mozna pisac z ofertami do mnie w grze - Rasta Gucio, albo tutaj jezeli sie da :)
 
BUMP 350k LEFT/ZOSTAŁO!
Jak ktos zainteresowany to prosze sie spieszyc bo schodzi jak swieze buleczki :D
 
Back
Top