• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Unban kont.

Status
Not open for further replies.

kentahinio

New Member
Joined
Feb 16, 2013
Messages
44
Reaction score
1
Proponuje snejkowi, aby odbanował konta ludzi które mają pernamentalnego bana, mam tu na myśli wielu użytkowników, którzy mają wiele postów na swoich kontach, Np. Seminari, chojarak, azi, donaj, lanceq, i wielu wielu innych. Nie widze sensu perm bana bo beda chcieli to i tak wejda na te forum, ale poprostu tak by bylo lepiej jak by nie mieli bana, moze niektorzy uzytkownicy by wrocili na forum, wiecej pomocy, tematow by bylo. To tylko propozycja
 
chyba kpisz...
lanceq dostał bana bo prowokował wszystkich wyzywał itd., z resztą jak 50% tego forum obecnie to robi...
ban słuszny i nie podlega dyskusji moim zdaniem (ale to tylko moje zdanie).
 
chyba kpisz...
lanceq dostał bana bo prowokował wszystkich wyzywał itd., z resztą jak 50% tego forum obecnie to robi...
ban słuszny i nie podlega dyskusji moim zdaniem (ale to tylko moje zdanie).

ty powinieneś dostać perma na ip, za posty, które pisałeś

śmieszne perm za flejm, a za gorsze rzeczy to może warny są ledwo, zresztą snejk sam myślał o unbanie, to mu napisałem, że to nie ma sensu, bo i tak ci co chcą to są, a napewno i tak byśmy na main accounty dostali znowu bany szybko, a napewno azi, chojrak aka diath raczej nie, ale ja i lanceq to już prędzej
 
Dałoby to tyle, że być może nowy użytkownicy mieliby większe zaufanie do porad od kont z większym stażem i poziomem reputacjii. To tyle ode mnie, nie mówię tak, nie mówię nie
 
lanceq dostał bana bo prowokował wszystkich wyzywał itd., z resztą jak 50% tego forum obecnie to robi...

Wait, wait. What?!

Żałuję że Ci kilkukrotnie pomogłem w temacie, nie licz na pomoc naszej społeczności w przyszłości.


@Topic

Pisz na feedbacku, jeżeli napiszesz tutaj moderatorzy (może poza snejkiem) to zignorują.
 
Last edited:
ciebie powinni nie urodzić nawet.
Za te nabijanie postów w kazdym temacie.
@topic
Jestem na NIE

Ok, czyli nie licz na naszą pomoc w jakimkolwiek temacie :), dima0909 to samo.

Pozdro
 
napisze tyle, taki dima powinien już dawno dostać perma, za swoje idiotyczne tematy z super trudnymi i zupełnie nie do rozwiązania problemami
jeśli ktoś się przyjrzy to zobaczy ze jeśli ktoś ma jakiś prawdziwy problem, to dostaje pomoc (najczęściej)

proponuję w jakiś super sposób uświadomić zdesperowanych userów którzy biegną na te forum po minucie jak im błąd wyskoczy w silniku, żeby nie zakładali tematów z problemami które zostały już omówione z 200 razy, no kurwa mać
albo chociaż regularnie je usuwać, a autorom dawać bana na ip, na miesiąc
wtedy może(MOŻE!) z tego bagna zrobi się normalne forum
 
ciebie powinni nie urodzić nawet.
Za te nabijanie postów w kazdym temacie.
@topic
Jestem na NIE

noobie, więcej razy ci pomogłem niż ty napisałeś if'a w skrypcie, więc jak nie wiesz nawet to się nie wypowiadaj
 
chyba kpisz...
lanceq dostał bana bo prowokował wszystkich wyzywał itd., z resztą jak 50% tego forum obecnie to robi...
ban słuszny i nie podlega dyskusji moim zdaniem (ale to tylko moje zdanie).
Nie dość kurwo, że gdyby nie ludzie z forum to byś nie wiedział co to jest baza danych, to śmiesz jeszcze takie coś wypisywać zajebany noł-skillu.. Żal mi ciebie naprawde, tyle z mojej strony.
Nalegam nadal na unbana, ja nie mam w tym żadnego udziału tylko poprostu uważam, że nie ma sensu, żeby mieli bana, bo jak będą chcieli to i tak wejdą na to forum, i tak jak napisał Zakius, większe zaufanie ze strony nowych userów, i ogólnie krok w przód polish board, bo nie którzy może nie wchodzą bo napisali 2k postów 10 postów głupot i mają perm bana, to się wkurwili. Oczekuje dalszych opini, tylko nie ludzi typu dima który sie urwal z tnp czy z jakiegos forum.gazeta.pl
 
Jak to miło, że trzymacie poziom dyskusji i wypowiadacie się kulturalnie
 
Właśnie takie zachowania jak w tym temacie rodzą konflikt w mojej głowie. Nie raz pisałem do Semiego, że gdybym mógł to chciałbym Wam odblokować konta - oczywiście pod pewnymi warunkami. Ale tutaj to nie jest wyłącznie moja decyzja - ja ich nie banowałem, więc i nie mam prawa ich odbanowywać (srsly? Polish?).
 
ale tak jak zakius napisał wcześniej że ludek z większą ilością postów, reputami lepiej wygląda dla innych użytkowników
no i by sie znów polansowali :p
 
Za co chojrak miał bana?
 
ale tak jak zakius napisał wcześniej że ludek z większą ilością postów, reputami lepiej wygląda dla innych użytkowników
no i by sie znów polansowali :p

Co z tego że ktoś ma dużą ilość postów skoro co 2 słowo przeklina i prowokuje innych (wyzywa od najgorszych itd).
Wystarczy spojrzeć na posty w/w użytkowników które same mówią za siebie... sami prowokują a później płaczą.
Nie ma sensu się nad nimi litować, powinni ban na IP dostać za takie 'cwaniakowanie' bo to nie jest Dlaczego Ja ,tylko forum o tematyce tibijskiej.
Jakaś kultura obowiązuję...a nie że ktoś do mamy się zwraca w domu 'kurwo' i z przyzwyczajenia myśląc że jest ok rzuca tym słowem do wszystkich na forum.
Nie jest Ok, takie zachowanie nie będzie tolerowane.
 
Co z tego że ktoś ma dużą ilość postów skoro co 2 słowo przeklina i prowokuje innych (wyzywa od najgorszych itd).
Wystarczy spojrzeć na posty w/w użytkowników które same mówią za siebie... sami prowokują a później płaczą.
Nie ma sensu się nad nimi litować, powinni ban na IP dostać za takie 'cwaniakowanie' bo to nie jest Dlaczego Ja ,tylko forum o tematyce tibijskiej.
Jakaś kultura obowiązuję...a nie że ktoś do mamy się zwraca w domu 'kurwo' i z przyzwyczajenia myśląc że jest ok rzuca tym słowem do wszystkich na forum.
Nie jest Ok, takie zachowanie nie będzie tolerowane.

Siedzę tu już długi okres czasu i troche ten post mnie atakuje, bo nie prowokuje i nie klnę (przynajmniej nie zbyt często) u snejka też nie widziałem, a co do LancQa i Semiego oni zapewne mają już dość czytania tych żali na PB, płaczów, nie domknietej funkcji, nowego VPS-a, idzie się ZDENERWOWAĆ.

Jak dla mnie powinniście ich odbanować T_T.
 
Nie dość kurwo, że gdyby nie ludzie z forum to byś nie wiedział co to jest baza danych, to śmiesz jeszcze takie coś wypisywać zajebany noł-skillu.. Żal mi ciebie naprawde, tyle z mojej strony.
Nalegam nadal na unbana, ja nie mam w tym żadnego udziału tylko poprostu uważam, że nie ma sensu, żeby mieli bana, bo jak będą chcieli to i tak wejdą na to forum, i tak jak napisał Zakius, większe zaufanie ze strony nowych userów, i ogólnie krok w przód polish board, bo nie którzy może nie wchodzą bo napisali 2k postów 10 postów głupot i mają perm bana, to się wkurwili. Oczekuje dalszych opini, tylko nie ludzi typu dima który sie urwal z tnp czy z jakiegos forum.gazeta.pl

Przemyśl swoje zachowanie.


Ok, czyli nie licz na naszą pomoc w jakimkolwiek temacie :), dima0909 to samo.


Pozdro

,a to co oznacza? Te forum to Twoje życie, a może uważasz sie za alfe i omege ? Nie pomozesz to kto inny pomoże, proste.

Czy ktokolwiek z osób zbanowanych otrzymał owego p. bana za darmo ?
 
Przemyśl swoje zachowanie.




,a to co oznacza? Te forum to Twoje życie, a może uważasz sie za alfe i omege ? Nie pomozesz to kto inny pomoże, proste.

Czy ktokolwiek z osób zbanowanych otrzymał owego p. bana za darmo ?


Oczywiście ze tak, oni nie płacą za bana :)

Jeszcze tego brakuje że w Polsce mamy za wszystko płacić to jeszcze za bana, bez przesady...
 
Last edited:
a to co oznacza? Te forum to Twoje życie, a może uważasz sie za alfe i omege ? Nie pomozesz to kto inny pomoże, proste.

Rzadko odpisuje na PB, jak odpisuje to kogoś cisnę(tylko, gdy widzę że kompletnie nie myśli), lub pomagam, tak samo jak semmi i reszta. Dość często z głupotami pomagamy tym debilom, a teraz widać jak się odwdzieczają.

@temat odbanować!
 
Dostałem bana na Lanceq'u za to że odpowiedziałem komuś kto mnie pocisnął, Don bardzo mądrze rozdał nam obu taką samą kare, mimo że ja tylko działałem w obronie swojego dobrego imienia. Tak jak większość moich warnów. Jeżeli chodzi o unbany, to by oznaczało że Don się mylił, a on prędzej popełni sepuku niż przyzna komukolwiek racje mimo że ten ktoś ją ma. Przywódcy z wielkim ego przeważnie źle kończą...
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top