• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Venore

Nurn

Member
Joined
Dec 30, 2012
Messages
239
Reaction score
11
Panie i Panowie co sądzicie o nowym Venore ?: p ładnie nie ładnie opinie co poprawić? P1x mapuję :<

Stare v1
1phvfc.jpg

ven.png


Nowe v2
venore.png
 
Last edited:
Więcej tego gruzu nie było na mieście z bagien? :D

Ogólnie ładnie ale za dużo tej ziemi jak dla mnie, te dachy z grounda też chyba poprawisz?
 
Ładnie, lecz te Detale, przesada.
Jak na 1 raz świętnie.
Oby tak dalej, pozdrawiam i daje 7/10(za duzo detali).
 
Pierwszy screen:
-Zdecydowanie o wiele za dużo debrisów na drogach, radziłbym zmniejszyć ich ilość o około 75%.
-"Dachy" z lewej strony do poprawy
-Skałą w lewym dolnym rogu nie wygląda za ciekawie, dodaj tam jakieś detale

Drugi screen:
-Staraj się nie robić błędów na mapie, na poziomie 0 można zauważyć grass tuftsy i debrisy wychodzące poza trawę
-Wyrzuć tą suchą trawę oraz rośliny, skoro to jest bagno to raczej jest to teren podmokły, a nie suchy
-Smołę też radziłbym wyrzucić, przecież to bagna.
-Poczytaj parę tutoriali o mappowaniu natury :)

Ogólna ocena - 4/10 - domki prezentują się dobrze i co najważniejsze ich detale nie są monotonne, jednak z naturą już trochę gorzej. Poczytaj kilka tutoriali o mappingu.
 
mi sie bardzo podoba, szczegolnie domki ale venore ma swoj klimat uliczek i zamienilbym proporsje na drogach wiecej starego "chodnika" mniej tego nowego
 
Dzięki to nie jest do końca dokończone chciałbym banga zmienić na smołe venore troche z innej strony pokazać.
 
Last edited:
te dachy mi trochę nie pasują do tego drewna... uhmmm... taka moja mała opinia...

ogólnie fajne, te kwiatuszki dodały ociupinkę takiego romantycznego klimatu :)

te bluszcze na ścianach robią wrażenie jakby mieszkańcy venore chcieli ukryć te zepsute części ścian zakrywając je roślinnością... (fajne xd)

chociaż ten mały biały kwiatek (na lewo od twojej postaci) tam nie pasuję... czerwone i żółte się lepiej komponują.
 
No no bardzo ładne.
Ale już cipsoft zjebał klimat venore po co ty to robisz? Lepiej niu miasto to by byl efekt.
 
Back
Top