• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Vestia.pl - Centralna Komisja ds. Spoofingu.

Vestia jest czysta.
Ja bym sprawdził to xavoevo.pl czy jakoś tak ; D noc/dzień 170 graczy ;d
Ew.rexora.net , noobwara ,riverie.
 
@sweeti
Jezeli mowisz o "xavato.eu" to jest serv sprite ktory mial bany juz na otservlist, ale jak widac dalej dziala.... I od dawna jest omijany.
 
Sasir [*] Widnet [*] Weed [*] .


Weed? hahahahaaa, w głowie Ci się popierdoliło, większego debila, bezmózga niż weed chyba nawet wśród Hosterów nie znajdziesz. Botneta i wszystko inne kupił, nie będę tu podawać przykładów jego głupoty, ale pewnie każdy z was się na nim poznał.
 
No mi się nie chce bawić w jakieś sprawdzanie bo to dla mnie obojętne jak ktoś ma dobry serwer i ogarnia to prędzej czy później i tak się wybije.
 
d
 
asghuahasuhaushuas
Kentasha Lanceq raz zdissował i się cieszy teraz że ma bana....
 
Myśle iż talauren nie spoofuje ze swoim shadowcores ;)

zalezy co nazywac spoofem, ciezko na tym otsie spotkac kogos na expowisku bez bota xd gdyby na real tibii byly znowu dozwolone boty to tak jak kiedys byloby non-stop po 1000 graczy online, z shadowcores jakby wyjebac boty to by gralo max 100 osob. ale talaturen to wie i nikogo za bota nie banuje bo by graczy stracil a to chyba jego teraz jedyna opcja utrzymania. z ciekawosci bede obserwowal co tu sie dzieje, tibia nie poradzila sobie z problemem botow, zlikwidowala boty i od razu zainteresowanie tibia spadlo, zobaczymy co bedzie na tym shadowcores
 
zalezy co nazywac spoofem, ciezko na tym otsie spotkac kogos na expowisku bez bota xd gdyby na real tibii byly znowu dozwolone boty to tak jak kiedys byloby non-stop po 1000 graczy online, z shadowcores jakby wyjebac boty to by gralo max 100 osob. ale talaturen to wie i nikogo za bota nie banuje bo by graczy stracil a to chyba jego teraz jedyna opcja utrzymania. z ciekawosci bede obserwowal co tu sie dzieje, tibia nie poradzila sobie z problemem botow, zlikwidowala boty i od razu zainteresowanie tibia spadlo, zobaczymy co bedzie na tym shadowcores

Bo cipsoft jest zaleniwy, mogli by to szybko załatwić. Chyba nigdy nie zrozumiem po chuj grać na bocie, szczególnie na ots.
 
@Up

Ciebie w każdym temacie pełno, aż za bardzo.. nic nie wnoszące głupie posty

#Graliśmy teamem troche na vestii, nie chce koloryzować, ale według mnie nie ma tam spoofa. Refresz na otservlist za częsty to nie jest.
 
Bo cipsoft jest zaleniwy, mogli by to szybko załatwić. Chyba nigdy nie zrozumiem po chuj grać na bocie, szczególnie na ots.

no to chyba masz coś z głową. ja wlasnie nie rozumiem jak mozna expic recznie na otsie, ots zawsze moze upasc a rl tibia stoi juz xxlat, i lepiej na rl expic recznie bo szkoda wyłapać delete. A na ots, stawiasz bocisza, wbija ci lvl idziesz na openki, robisz questy, i moze w kazdej chwili upasc. Dla mnie tylko idioci expią recznie na otsach zwlaszcza tych 8.6
Druga sprawa, ladnie musisz miec najebane w bańce jak lubisz recznie expic, np. napierdalac w strzalki i w f2 i f5 przez 8h dziennie, zajebista zabawa.
 
Back
Top