• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

WARJATY PPL

ty jebany sir konradzie co z ojcem mateuszem na plebani przysiady na kielich robiles utkaj juz ta pizde, bo nie idzie przepatrzec twojego idiotyzmu. zajeb w gratisie skok z pralki do wanny na bombe to moze w glowce sie ulozy troszeczke

pozdrawiam, tomasz z wlampe
 
nie udzielaj się tam gostek bo tylko w tą jebaną grę grasz i piszesz "he are", gimby by nie popełniły takiego błędu ehh
ps. idż expić na banutę ręcznie
żegnam
 
ty jebany sir konradzie co z ojcem mateuszem na plebani przysiady na kielich robiles utkaj juz ta pizde, bo nie idzie przepatrzec twojego idiotyzmu. zajeb w gratisie skok z pralki do wanny na bombe to moze w glowce sie ulozy troszeczke

pozdrawiam, tomasz z wlampe
jakas lampa sie odzywa co to wgl jest za retard haha
 
Konrad remember when u were rs in inq and I saved u and died?
full hero
 
nie udzielaj się tam gostek bo tylko w tą jebaną grę grasz i piszesz "he are", gimby by nie popełniły takiego błędu ehh
ps. idż expić na banutę ręcznie
żegnam
napisalem to specjalnie cziasz ? jak nie rozumiesz to sie nie udzielaj
jebany sir piotrku od kebaba
 
chujando, wypierdalaj bo ci matke skasuje

Karol, ja kiedyś myślałem że jestes spokojny i ułożony chłopak,a teraz to chyba Cie szatan opętał, że taki pyskaty sie zrobiłeś.

Pozdrawiam cieplutko,
Michał.
 
no i Eldoka idzie Ci wpierdolić także uważaj @Karololo16

clip0041.gif
 
Last edited:
a ten konrad to mi moze co najwyzej brown mushroomy na wz przynosic no i oczywiscie pozbierac loota i elegancko w plecaku oddac mi w depozycie.

translate : konrad bring me supplies on wz
 
Calkiem dobre zarty piszesz sir konrad od sir genowefy, dla twojej wiadomosci to nie gram ;____;

translate:
konrad made me blowjob u kurwa monkey
 
a ten konrad to mi moze co najwyzej brown mushroomy na wz przynosic no i oczywiscie pozbierac loota i elegancko w plecaku oddac mi w depozycie.

translate : konrad bring me supplies on wz

ty tam idz wz bij na dead otsie bo cie nie ma kto zabic 0 teamow zegnam
 
no jak graja tam takie typy jak ty to sie nie dziwie ze mnie nie zabija LEL
 
Back
Top