• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

WARJATY PPL

slyszalem ze grasz na tym realku zanim sie wyexpisz do warmode na tych trollach ab czy swampach venore to szybciej siwka stara zmartwychwstanie
 
gram na shadow aha ok ok idz tam nadal cyferke bij, szkoda ze nawet nie wiesz czy cos sie dzieje na tym dead ots po za wz i forum ;<<<<
bye bye
 
jak ty pewnie nie wiesz jaki mam nick pierdolony no namie wiec sie nie odzywaj hehe, lognalem na to gówno po 2 miechach skopac jakiegos jurasa i xlog
 
jakis wicher kto to wgl jest pewnie jakis trejd od jurasa albo bombla bo nikt po za nimi nie gra na tym shadow XD
 
konrad style jedyny styl jaki masz to rurki vansiki i przekopke od poniedzialku do piatku w szkolce
 
20 frajerze to raz, dwa gram sobie w tibie a tobie chuj do tego bo tez w to grasz, trzy mieszkam z mamuska bo po chuj mam sie wyprowadzac skoro mi dobrze?

ty pewnie ulozony studencik 26 lat staż w macu na frytownicy i pierdoli mi cos szczoch
 
wystarczy mi twoje imie konrad gosciu jak juz wspomnialem wczesniej co najwyzej mozesz sie mnie spytac czy chce dodatkowy ketchup do 2 for u w macu
 
gram na shadow aha ok ok idz tam nadal cyferke bij, szkoda ze nawet nie wiesz czy cos sie dzieje na tym dead ots po za wz i forum ;<<<<
bye bye
Dead Ot? A jak Jordi gral na lunar i siedzilismy tam chwile jak nas poprosil typu Averion, Ananas, Shleder to 24/7 comment czy ktos idzie bocic warzony, ale co tam idz tam cyferki bic.
 
ty konrad cwelu jebany bity stary cie ugasil kutasem w inkubatorze ze taki wygadany jestes? a kogo to obchodzi czy ty tu grasz czy na grzyborii.eu jak jestes jakims pierdolonym petem co mi pewnie kiedys sd nosil na gorome i sie msci jebany bananowiec
 
Back
Top