• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Windows 7 Home Premium 64bit bez cracka

Smel

[SNEL]
Joined
Jan 10, 2009
Messages
832
Reaction score
2
Witam, tak jak w temacie napisałem mam problem ze znalezieniem oryginalnego windowsa 7 do pobrania. Gdy szukam w googlach wyskakują mi same warezy i torrenty ze scrackowanymi wersjami.
Niestety nie posiadam wersji pudełkowej w7, a musze przeinstalowac system - klucz potrzebny do rejestracji mam.
Proszę nie piszcie, że jestem ułomny czy coś, bo nie potrafię znaleźć windowsa, ale naprawde nigdy nie musiałem tego robić i teraz nie wiem gdzie go szukać.
 
Jeśli posiadasz licencję to albo:
- masz wraz z kompem i przeinstalowujesz z tych powalonych płytek jakie dali ci z kompem (na oryginalną wersję klucz prawdopodobnie nie zadziała)
- masz tą płytę...
- masz MSDN AA
- nie posiadasz jednak licencji, a jedynie klucz.
 
Mam licencję, może i płyta była dodawana do komputera (tj. laptopa) ale ja odkupiłem go nowego od kumpla ojca i ten nie dawał żadnej płyty. Wątpię żeby owa płyta była w zestawie.
Jak na razie ściągam w7 *.iso, zobaczę co z tego wyniknie.
 
Identyczne harce miałem, kiedy chciałem sformatować dysk mojego laptopa - po prostu nie dostałem płyty z Windowsem po zakupie sprzętu. Z tego co czytałem w internecie, na dzień dzisiejszy, brak płyty z systemem przy zakupie laptopów to standard, bo format przeprowadza się przyciśnięciem jakiegośtam przycisku przy startupie systemu.

Google:
Formatowanie Windows 7 w laptopie bez płyty
Formatowanie Windows 7 w laptopie bez płyty
 
Szkoda, że dopiero teraz to napisałeś, bo już mam 1.5/3gb pobranego w7. No ale trudno, będzie na później <hah>
W każdym bądź razie dzięki za pomoc.
 
Identyczne harce miałem, kiedy chciałem sformatować dysk mojego laptopa - po prostu nie dostałem płyty z Windowsem po zakupie sprzętu. Z tego co czytałem w internecie, na dzień dzisiejszy, brak płyty z systemem przy zakupie laptopów to standard, bo format przeprowadza się przyciśnięciem jakiegośtam przycisku przy startupie systemu.

Google:
Formatowanie Windows 7 w laptopie bez płyty
Formatowanie Windows 7 w laptopie bez płyty

Zazwyczaj standardem jest recovery disc, który instaluje 100 razy popie******* wersję windowsa, na którą potem wszyscy narzekają (a to wina gratisów producenta).
Rzeczywiście czasem jest taki wymysł, że za recovery disc robi specjalna partycja której on sam się znajduje, w końcu taniej wyszło nie dawać płytki, co z tego że użytkownik ma 5 GB mniej z dysku...
W tym wypadku odradzam ci nawet używanie tej opcji, polecam pożegnanie się z tą partycją przy najbliższej możliwości, zainstalowanie jakiegoś niemodyfikowanego Windowsa i pożegnanie z obecną licencją.
 
Back
Top