• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Witam Wszystkich

lord321

New Member
Joined
May 13, 2013
Messages
58
Reaction score
0
Jak w temacie jestem nowy , zainteresowało mnie jak działa ots od środka z góry mówię że naprawde mało wiem na temat tej "kompilacji"

i mam kilka pytań
1.Przyleciałem z forum t.net.pl << proszę wybaczyć jeżeli jest to jakaś reklama
2.Większość ludzi poleca Silnik na wersji 8.6 , większość tutoriali jest na bazie 8.6
3.Co jest szybsze mysql czy sqlite?
4.Czy jest ktoś wstanie napisać jaka jest najnowsza wersja , z fixami albo bez dla premium? bo zastanawiam się czy kupic
5.Jeżeli na start będe chciał hostowac server u siebie na komputerze czy jest możliwość przeniesienia tego na dedyka??

Dziękuje oraz pozdrawiam :)
 
@up
Nie jest tak źle. Przynajmniej wie, że jest coś takiego jak premium na otlandzie.
 
1) Wybaczam
2) Polecają silnik 8.6 bo to ostatnia wersja, na której działa elfbot.
3) Z tego co kiedyś słyszałem to mysql jest nieco szybsze(nie potwierdzone info - nie bijcie). 99% serwerów korzysta z mysql wiec raczej to dobry wybór.
4) Tutaj masz darmowy, bezpieczny silniczek.
5) Jest.

W końcu ktoś zadał konkretne pytania a nie tak jak zawsze : "ej jak zrobic ots?" , "ee dajcie silnik z donator boarda".
 
Ja też mam problem z tymi nowszymi xD dlatego kup premiuma i tam zawsze ktoś wrzuca .exe :D
 
Jutro kupie donatora ;d zobaczymy czy warto jednak nie są to jakieś przeogromne sumy ; )
 
Mogę ci powiedzieć że warto napewno ponieważ koszt nie jest duży a dużo osób ma i nikt z nich nie żałuje :D
 
Back
Top