• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Wypadek na niesamowitej niemieckiej karuzeli

Status
Not open for further replies.
głupota ludzka.. przecież na tym 1 filmiku na loozi'e mógł mieć skręcony kark.. dobrze że tak upadł a nie inaczej.. a tamte dwie.. jakby stała tam latarnia i jebła taka w łeb to dopiero by zobaczyła czy fajnie tak robić..
 
głupota ludzka.. przecież na tym 1 filmiku na loozi'e mógł mieć skręcony kark.. dobrze że tak upadł a nie inaczej.. a tamte dwie.. jakby stała tam latarnia i jebła taka w łeb to dopiero by zobaczyła czy fajnie tak robić..

jak wyjdziesz na dwor dostaniesz wpierdol, polamia Ci kregoslup, to dopiero zobaczysz czy fajnie wychodzic na dwor ;O

mysl troche idioto, rozumiem ze przed monitorem jestes bezpieczny ale niektorzy jednak probuja jakos sie bawic ;]
 
Żeby się bawić trzeba myśleć,ty mi raczej na idiote wyglądasz,ciekawe czy jakby twój kolega,czy tam przyjaciel zginą przy tobie w własnie takich okolicznościach to też byś tak pisał,ja akurat takiego kolege miałem tylko zginą w inny sposób
 
Żeby się bawić trzeba myśleć,ty mi raczej na idiote wyglądasz,ciekawe czy jakby twój kolega,czy tam przyjaciel zginą przy tobie w własnie takich okolicznościach to też byś tak pisał,ja akurat takiego kolege miałem tylko zginą w inny sposób

Co sie przejmujesz chca sie bawic kosztem zycia :D to sie niech bawia. Nie mowie tu o kumplach.
 
jak wyjdziesz na dwor dostaniesz wpierdol, polamia Ci kregoslup, to dopiero zobaczysz czy fajnie wychodzic na dwor ;O

mysl troche idioto, rozumiem ze przed monitorem jestes bezpieczny ale niektorzy jednak probuja jakos sie bawic ;]

Kretyn... i to totalny. Jp na 100%? czy 15 lat?
 
Kretyn... i to totalny. Jp na 100%? czy 15 lat?


On ma dopiero okres dorastania więc zapewne 13-14 lat 1 gim.Kolega pisze że ja jestem bezpieczny przed monitorem,otóż nie przykładem jesteś ty,już ci mózg wypaliło
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top