• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Zabieg

Status
Not open for further replies.

Shozz

KKKKKKUUUUUUUUURRRRRRRRRR
Joined
Apr 7, 2009
Messages
178
Reaction score
0
Miałeś kiedyś zespajany wyrostek łokciowy?:confused:

Serio się pytam bo według google albo będzie śruba albo nic oraz gips przez 6 tygodni lub przez 2 dni po zabiegu. A boje się straszliwie
 
Last edited by a moderator:
Ja sądzę, że możesz nie przeżyć tego zabiegu. Przygotuj się duchowo na najgorsze.
 
Mamy w szkole zajebiste boisko wylane asfaltem(moja matka na nim miała wfy 30 lat temu) i jak się wyjebiesz to nie ma szans, że ci się nic nie stanie ;]
 
No to po co padałeś? Jak sie gra na takim gównie to trzeba uważać, tym bardziej że idą wakacje więc troche lipa łazić sztywnym
 
No to po co padałeś? Jak sie gra na takim gównie to trzeba uważać, tym bardziej że idą wakacje więc troche lipa łazić sztywnym

Od 3 lat ćwiczymy na nim i w ostatniej klasie w ostatnim miesiącu w końcu się coś stało
 
Last edited by a moderator:
Mamy w szkole zajebiste boisko wylane asfaltem(moja matka na nim miała wfy 30 lat temu) i jak się wyjebiesz to nie ma szans, że ci się nic nie stanie ;]

to co ty z ciasta jesteś :blink:
 
Moze uploaduje filmik z operacji na YT :D
 
rozwalona%20reka


zdjecie277qt8.jpg
 
Moge wam dać fotke ale dość ładnie to wygląda.


Odszkodowanie: 1000zł+
fuckyea.gif
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top