• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Zabijamy Spierdalamy Thief

potwierdzone info + do tego sprzedawczyk
i te jego slowa na ts
"no jestem thiefem,ale swoich nie opierdalam i sie nie sprzedaje"
3 days later znikl beka jakis nolnejm sie poczuwa
 
potwierdzone info + do tego sprzedawczyk
i te jego slowa na ts
"no jestem thiefem,ale swoich nie opierdalam i sie nie sprzedaje"
3 days later znikl beka jakis nolnejm sie poczuwa
but u too are no-name
 
powiedzial jakis deszczu aka 20 lat no mikro
zetnij te wlosy rudzielcu ;)
 
Tiusu no voice cichutko, deszczu no voice cichutko, a despise to w ogole kurwa chuj wie kto to jest xd
 
Aug 20 2014, 10:12:20Killed at Level 392 by Gruby Kasztan
Most damage
and by Vaky


Aka splakal sie o lvl :( przykre,wez jeszcze linka do mojego fb podrzuc ^^

tak btw upublicznianie czyis danych jest karalne kotku :)
 
ALE ZAMKNI PIZDE JAKIS ZABIJAMY SIE ODZYWA GOSTEK SIE UJAWNIL CHYBA PO 20 LATACH FRAJER CO TYLKO BY EXPIL NIE UMIE GRAC NIKT GO NIE ZNA ON SIE WYWODZI OD JAKIEGOS FULLGA CZY CHUJ WIE TAM KAZDY NA VENCIE GO CISNIE
SIWEK GO WZIAL BO MU ZAJEBAL TAKA PUCE ZE HEJA I ZACZAL SIE POCZUWAC PET
 
wez jeszcze linka do mojego fb podrzuc ^^
tak btw upublicznianie czyis danych jest karalne kotku :)
jesli chodzi o fb to nic nie jest karalne bo sam je publikujesz i jak cos wrzucasz na FB to sie to staje wlasnoscia facebooka nie twoja
 
Art. 81.

1. Rozpowszechnianie wizerunku wymaga zezwolenia osoby na nim przedstawionej. W braku wyraźnego zastrzeżenia zezwolenie nie jest wymagane, jeżeli osoba ta otrzymała umówioną zapłatę za pozowanie.

2. Zezwolenia nie wymaga rozpowszechnianie wizerunku:
1) osoby powszechnie znanej, jeżeli wizerunek wykonano w związku z pełnieniem przez nią funkcji publicznych, w szczególności politycznych, społecznych, zawodowych;
2) osoby stanowiącej jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz, publiczna impreza.
 
Back
Top