• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Zbalansowane Vocations & Spells - rl map ots (hard)

theverdil123

New Member
Joined
Dec 24, 2011
Messages
45
Reaction score
0
Witam!​

Mam do was kolejną prośbę. ;<

Posiada ktoś zbalansowane Czary i Profejse dla real mapy, wiem że to przesada o to prosić, bo jest przy tym trochę pracy i nikt za darmo tego mi nie odda, ale może jednak znajdzie się osoba, która by mi to zarzuciła? ;> Chciałbym żeby to był taki balans jak na Elothu, nie powinienem wymagać, ale jakby się tak dało? ;>

Odwdzięczyć mogę się punktami na serwerze który niedługo wystartuje.

Dzięki i pozdrawiam. :)
 
Ja ci mogę sprzedać balans (vocations.xml, spells, inne skrypty, modyfikacje w c++ (chodzi np. o rozbierzność hitów itp)

Ile byś zaoferował?
 
a ja mam bardzo dokładny system bazowany na rl :)

a narvia bazuje na 2 edycji sepiry, balans nie tak wiele on zmienił, głównie jak patrzyłem to rozbierzności hitów etc.
Ja zmieniłem w 3 edycji sepiry to co on robił + system ataków monsterów mam dokładniejszy :)
 
a ja mam bardzo dokładny system bazowany na rl :)

a narvia bazuje na 2 edycji sepiry, balans nie tak wiele on zmienił, głównie jak patrzyłem to rozbierzności hitów etc.
Ja zmieniłem w 3 edycji sepiry to co on robił + system ataków monsterów mam dokładniejszy :)

Temat do zamknięcia, Seminari wysłał mi dobry system spellsów, pozdrawiam. :) i polecam. ;)
 
"System" to ostatnio bardzo modne slowo.

Witam Koob z tej strony Kmiotototowyjebot nie wiem dla czego mnie ignorujesz proszę o kontakt !! lub wejdż na gadu i mi na pisz gg :166910 !
 
Back
Top