• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Zimowy Update (RL)

real tibia? tibia jest tylko jedna chlopaczku i jezeli myslisz ze kazdy o "zwyklej" tibii mowi real tibia to jestes w bledzie ;)
 
Wieloznaczność pls. :(


To oczywiste, że lepiej wprowadzić to co wymyślili inny (OTS) niż stać w miejscu!

Może nawet nie to, co wymyśliły już inne OTSy, ale OTSy nawymyślały już tyle że jak na szczyt możliwości Tibii to bardzo dużo, a CipSoft po prostu wykorzystuje możliwości które tworzyli przez wiele lat. Więc nie rozumiem, jak ktoś mówi, że zwalają z OTSów.
 
@up Samme o 6:16 na kompie ? xd
true
juz predzej z metina niz z ots'ow.. =(
 
W Wowie też są wierzchowce, więc nie rozumiem dlaczego mieliby zwalać pomysł z otsów, jak te rzeczy narodziły się z innych gier a nie Tibii...
 
real tibia? tibia jest tylko jedna chlopaczku i jezeli myslisz ze kazdy o "zwyklej" tibii mowi real tibia to jestes w bledzie ;)

Ale tu jest forum głównie o OTS i zdecydowana większość tak mówi :(

Co do update to sam nie wiem...wszystko zobaczy się w praktyce :< Jedno jest pewne to nadal będzie ta sama badziewna tibja :(
 
afff... o ile się nie mylę to był ostatnio jakiś projekt otsa z takimi zwierzakami.. jak dla mnie to wielki minus, psują te grę coraz bardziej. Niedługo manaruny dodadzą ;/

Manaruny nie, ale chodzą plotki że będzie Super Sd.


Co do update, to dobrze że chociaż coś robią.
 
Musza wprowadzac nowosci/ulatwienia, bo inaczej nikt by nie gral gdyby sie nie rozwijalo.
 
A mnie ciekawi jedno. Przykładowo - ujeżdżać homara mogę tylko w stroju pirata, czy w jakimkolwiek? Pewnie się to wkrótce wyjaśni.
 
Wyobraźmy sobie ile nowych grafik muszą dodać O_O

Każdy outfit + mount
Każdy outfit + 1 addon + mount
Każdy outfit + 1 addon + 2 addon + mount

A outfitów mamy ile? : o

@edit:
outfitów 24 x 3 wersje x 16(?) spritesów do animacji (zakładając, że to są grafiki 32x32) = 1152 (!) dla jednego mounta!

Poprawcie mnie jak źle liczę :D
 
Wyobraźmy sobie ile nowych grafik muszą dodać O_O

Każdy outfit + mount
Każdy outfit + 1 addon + mount
Każdy outfit + 1 addon + 2 addon + mount

A outfitów mamy ile? : o

Moze napisza sobie jakis program ktory bedzie lekko 'wyginal' outfit i wsadzal na kazde zwierze, a potem tylko reczne popraki;p.
 
przeciez napisane jest, ze mounta bedzie sie wybierac tak samo jak outfit, czyli wywnioskowac z tego mozna, iz mozesz ubrac sie jak chcesz jezdzac na czym chcesz
 
przeciez napisane jest, ze mounta bedzie sie wybierac tak samo jak outfit, czyli wywnioskowac z tego mozna, iz mozesz ubrac sie jak chcesz jezdzac na czym chcesz

Dla mnie niestety nie jest to takie oczywiste. Zauważ ile wersji takiego outfitu by musiało być... :blink:
 
jak dla mnie to kolejny otsowy ripoff, jeden eugeniusz pewnie się dostał do kodowania jakiegoś otsa, poprzeinaczał parę linijek kodu i mają "nowy ewolucyjny system mountów" nie mówcie mi że sami to zakodowali bo i wy i ja nie mam żadnych dowodów na tę teorię :)

Anyway, wprowadzają mounty to pewnie za kilka updejtów i pety z jakiego poke serva sobie dobiorą, a co!
 
jak dla mnie to kolejny otsowy ripoff, jeden eugeniusz pewnie się dostał do kodowania jakiegoś otsa, poprzeinaczał parę linijek kodu i mają "nowy ewolucyjny system mountów" nie mówcie mi że sami to zakodowali bo i wy i ja nie mam żadnych dowodów na tę teorię :)

Anyway, wprowadzają mounty to pewnie za kilka updejtów i pety z jakiego poke serva sobie dobiorą, a co!

Taa, na 100% kopiuja system mountow z OTSow, szkoda ze oni nie uzywaja Lua do skryptow, poza tym ich system mountow bedzie wymagal takze modyfikacji silnika oraz clienta, to tym bardziej tego z OTS nie sciagneli, bo w OTS masz tylko lame-coded system w Lua. OTSowy rip-off? Szkoda, ze inne gry maja tez takie systemy, poza tym nie musieli 'zgapiac' z zadnej gry, po prostu w swiecie fantasy rozni bohaterowi ujezdzali rozne bestie, wiec sobie wpadli na pomysl, dawac ku*wa zrobimy system ujezdzania zwierzakow! No i tak to sie zaczelo...
 
nie mówcie mi że sami to zakodowali bo i wy i ja nie mam żadnych dowodów na tę teorię :)

Nie zartuj. Nie wiadomo nawet czy uzywaja lua. Nie ma zadnych dowodow na to, ze sami tego NIE kodowali.
 
Back
Top