• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!
  • 2026 staff recruitment is open! Check it out and consider applying!

Problem z zalogowaniem na ots

Kasiunia

New Member
Joined
May 17, 2009
Messages
31
Reaction score
0
Mam specyficzny problem zrobilam otsa z rl mapa na dedyku ale gdy prubuje zalogowac sie to nie loguje mnie do gry tylko pokazuje ze mzona zmienic outfity ale i tak sie nie da lognac a na konsoli pisze np paladin sampe has login in i zaraz login out
co mam zmienic zeby bylo dobrze?? w phpmyadmin juz prubowalam z pos x,y,z i town id lecz bez efektow zadnych:( prosze o pomoc:confused:
mam tfs 0.3.4pl2
 
jakieś skrypty własne dodawałaś? Coś związanego z creaturescripts => onLogin?
 
mysql_real_query(): INSERT INTO `server_motd` (`id`, `world_id`, `text`) VALUES (1, 0, 'Witaj na Celotandi!'); - MYSQL ERROR: Duplicate entry '1-0' for key 1 (1062)

takie cos mi sie pokauje w konsoli gdy prubuje logac
 
mysql_real_query(): INSERT INTO `server_motd` (`id`, `world_id`, `text`) VALUES (1, 0, 'Witaj na Celotandi!'); - MYSQL ERROR: Duplicate entry '1-0' for key 1 (1062)

takie cos mi sie pokauje w konsoli gdy prubuje logac

To chyba nie ma nic do rzeczy, bo mi wyswietla sie dokladnie to samo a jakos moge sie spokojnie logowac ;d
 
server_motd` (`id`, `world_id`, `text`)

To jest od tego ty jako hoster możesz się zalogować, ja mam ten sam problem i nie którzy gracze nie mogą wejść na serwer bo debug przy logowaniu wyskakuje. Żeby wejść na serwer trzeba wejść na inny ots a dopiero na mój umie to ktoś naprawić?
 
Back
Top