• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Search results

  1. Luriseq

    Ots bez internetu.

    Dzieki, to już akurat i tak wiedziałem :D. Które mam wpisac? Port to bedzie zapewne na drugim laptopie 7171, tak jak na moim. Wracając jeszcze do tego kabla, ma to byc kabel "ethernet" tak? Nie musze nic wiecej konfigurowac, tylko polaczyc oba laptopy kablem, odpalic otsa i grac? :D Dzieki...
  2. Luriseq

    Ots bez internetu.

    To nie jest prowokacja, dziekuje za odpowiedz. Jak sprawdzic lokalne ip na win 7?
  3. Luriseq

    Ots bez internetu.

    Witam, czy moge grac na swoim ots bez internetu na dwóch laptopach? Tzn, że polacze kablem obydwa czy przez bluetooth, czy cos? Jesli ktos moze mi pomoc, lub zna odpowiedz prosze o odpowiedzenie w tym temacie,z góry dzieki.
  4. Luriseq

    Kleszcz w nodze XD

    Jak już chciałeś tak zabłysnąc, to Ci tylko powiem, że ten Twój "zarost" wygląda jak u niewydepilowanej 13-stki:) A noge masz jak pulpecik, o skarpetce to sie koleżko wole nie wypowiadac. Pozdrawiam.
  5. Luriseq

    [POLAND] Noobwar 8.6 [WAR]

    Really good server!
  6. Luriseq

    My First City

    Doors - where?? Ugly map, full auto-border :/.
  7. Luriseq

    rl map 8.6

    Dzieki wielkie! :D
  8. Luriseq

    rl map 8.6

    Ma ktos linka do rl mapki pod wersje 8.6? Jesli tak bardzo prosze, bo nie moge znalesc. Dzieki.
  9. Luriseq

    Pomóżcie Lionowi! Konkurs na FB!

    @up. ty tego posta wczoraj czy dzisiaj napisales?
  10. Luriseq

    [Luriseq] Classic cave.

    @up. Its not show-off map, this is map for game...
  11. Luriseq

    Kleszcz w nodze XD

    Śmieszne ku%#a, śmieszne... <_<
  12. Luriseq

    Kleszcz w nodze XD

    Temat z 2010, juz w sumie zapomnialem o nim ;D Byłem w podobnej sytuacji, teraz było znacznie gorzej - zakarzenie. Dostałem zastrzyk, znieczulenie i rozcieli mi skore, po czym wyciagneli pozostalosci po insekcie. Ps. pojebani sa niektorzy
  13. Luriseq

    Kleszcz w nodze XD

    Ale ze co mam po karetke dzwonic? Bo szpital to ja mam w miescie obok, a dojechac to nie mam czym w chwili obecnej.
  14. Luriseq

    Kleszcz w nodze XD

    Na wstepie podkreślam, ze wiem o tym, ze to tibijskie forum itd. Ale wyszlo tak, ze jest juz pozno, a w domu jestem sam no i nie bardzo mam kogo zapytac,a troche sie martwie. Wiec sprawa wyglada tak, mialem kleszcza na nodze, i gdy wyciagalem go to sie urwał, pozniej go probowalem wygrzebac...
  15. Luriseq

    jedziemy wspólna mapa???

    O nowy temacik jakis widze :D
  16. Luriseq

    klawiatura - bezprzewodowa - jaka

    Jak ma byc bezprzewodowa, to chyba najlepiej wybrac taka bez kabla?
  17. Luriseq

    Podsumowanie RP w 7 min!

    Ten filmik to mistrzostwo! Polskie realia w kilka minut.
  18. Luriseq

    [Youtube] - Co mówią: Tibijczycy

    Wali gimbusem ten filmik, na siłe udawane.
  19. Luriseq

    Ok, dam wam cos fajnego.

    Iranimes jak sobie Twoje posty czytam, to jestem rozjebany :ninja:
  20. Luriseq

    RL MAP - Dyskusja

    @up. Ty sie jebniaj w baniak, bo chlopak dobrze napisał. A jak mapa za duza, to nie masz co startowac bez lepszego dedyka, chociaz domyslam sie, ze to i tak kolejny ots 8.6 -.-
Back
Top