• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ots bez internetu.

Luriseq

New Member
Joined
Mar 28, 2013
Messages
132
Reaction score
4
Witam, czy moge grac na swoim ots bez internetu na dwóch laptopach? Tzn, że polacze kablem obydwa czy przez bluetooth, czy cos?
Jesli ktos moze mi pomoc, lub zna odpowiedz prosze o odpowiedzenie w tym temacie,z góry dzieki.
 
@up
Ale pierdolisz, przeciez on ma w7.

koleczko z logo win po lewej na dole na pasku zdan(domyslnie) > uruchom > cmd > [tu klikasz enter] > [tu sie przelaczasz na to czarne co wyskoczy] > ipconfig > [wduszasz enter] > [czytasz bialy tekst na czarnym tle]
 
@up
Ale pierdolisz, przeciez on ma w7.

koleczko z logo win po lewej na dole na pasku zdan(domyslnie) > uruchom > cmd > [tu klikasz enter] > [tu sie przelaczasz na to czarne co wyskoczy] > ipconfig > [wduszasz enter] > [czytasz bialy tekst na czarnym tle]

te twoje "logo łinszit" jest potocznie nazywane paskiem start / menu start,
napisałeś dokładnie to samo co Moqill, pajacu ;)
 
Dzieki, to już akurat i tak wiedziałem :D.

Które mam wpisac?
o0qh.png

Port to bedzie zapewne na drugim laptopie 7171, tak jak na moim.


Wracając jeszcze do tego kabla, ma to byc kabel "ethernet" tak?
Nie musze nic wiecej konfigurowac, tylko polaczyc oba laptopy kablem, odpalic otsa i grac? :D

Dzieki wszystkim za odpowiedzi.
 
Back
Top