• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Search results

  1. Q

    Pytanie o shielding.

    Mam tak głupie pytanie, że aż wstydze się je zadać, no alc trudno ;c Nie wiem czemu ale normalny gracz nie może skilować shielding, a wszystko inne idzie normalnie. w vocations mam ustawione
  2. Q

    Problem ze spellem.

    Przepraszam was bardzo ale jak ja mam się zachowywać na takie debilstwo jakie reprezentuje Seminari i ErnestPe ? Skoro mówie że to nie zależy od mojego skryptu tylko od zwykłego tfs... Zabieranie many/sec robi fight więc prosze was nie róbcie już z sibie takich idiotów (mówie oczywiście o...
  3. Q

    Problem ze spellem.

    @ErnestPe jesteś naprawde pojebany, inaczej nie da się tego określić, nie chcesz pomagać to się nie udzielaj. @Diath doskonale wiem o co Ci chodzi lecz niestety nie pomaga.
  4. Q

    Problem ze spellem.

    To, że szukam pomocy to odrazu musze udostępniać mój skrypt...? Nie wiem może mnie nie zrozumieliście ale to chodzi o to że gdy event jest włączony i zabiera mane/sec to robi nam (fight) nie można się wylogować. To cała filozofia, i nie wiem czy można to jakoś wyłączyć bez source, czy musze...
  5. Q

    Problem ze spellem.

    @up Jak nie możesz pomóc to nie pisz. @up x2 nie widziałeś zwykłego eventu w spellu który zabiera mane/sec to też możesz się nie udzielać, a nie tylko potrafisz się spinać przez neta...
  6. Q

    Problem ze spellem.

    Niestety nie pomogło. Co do spellu to nie moge go podać a pozatym to jest zbędne, ponieważ jest to zwykły event który zabiera mane.
  7. Q

    Problem ze spellem.

    Witam, wie ktoś może czemu spell który zabiera mi 200 many na sec. robi mi fight i nie da się wylogować ? Macie może jakieś pomysły jak to naprawić ? ;d
  8. Q

    what i need?

    What do I need to add that after receiving the award could not have her for the second time to get? sorry for translate ;c @down thanks i add you reputation :)
  9. Q

    Nowa funkcja

    @up o to chyba chodziło :D repucik poleciał, wielkie dzięki ;)
  10. Q

    Nowa funkcja

    Wiem co mówi tylko nie wiem jak go naprawić :| nie bardzo orientuje sie w c++ dlatego licze na pomoc :)
  11. Q

    Nowa funkcja

    Myślicie że coś takiego może być: Sprawdziłem i nie działa ;/ jakieś pomysły jak to naprawić ? ;c przy tym wywala błąd: 'class Creature' has no member named 'getAttackSpeed'
  12. Q

    Nowa funkcja

    Mam skill odpowiedzialny zwiększeniu atk speed'a (im wiekszy skill tym szybciej atakujesz) a jakieś wskazówki dotyczące takiej funkcji ? ;d
  13. Q

    Nowa funkcja

    chodzi o to że zmieni się attackspeed gracza (nie w vocations) czyli nie da się zrobić takiej funkcji?
  14. Q

    Nowa funkcja

    Siemanko wszystkim :) mam pytanie czy da rade zrobić funkcje która pokazuje attackspeed gracza ? (chodzi o attackspeed ten z vocation.xml) jeśli tak to moge prosić o jakieś porady jak tego dokonać? :P @down ta funkcja pokazuje szybkość gracza ;d
  15. Q

    special item

    player 1 have mpa on eq and player 2 can't use spell exiva on player1 @down
  16. Q

    special item

    BUMP! please help me ;d
  17. Q

    special item

    Hi everyone, i can't make a item someone help me? if player have armor on eq then other player can't use exiva on him.
  18. Q

    Zmiana nazwy skilli

    ooo znalazłem, wielkie dzięki :D repucik już poleciał :P
  19. Q

    Zmiana nazwy skilli

    Witam, pisze tu bo cienko u mnie z angielskim otóż mam taki problem zmieniłem nazwy skilli ale gdy zmieniłem magic level nie ma żadnych efektów. mam tfs 8.54, edytowałem tools.cpp i 000-constant.lua Wiecie może gdzie trzeba edytować magic lvl ? ;d @down chce zmienc w silniku, głównie...
  20. Q

    Spell like sussano in Naruto

    sorry for refresh but i need that script ;c please help.
Back
Top