• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Search results

  1. P

    8.54 Error 20002

    Ale nie rozumiesz ze jak w configu wpisze zewnetrzne ip to wtedy nie polacze sie localhostem ani zewnetrznym? I wtedy inni tez nie. I ze mam wylaczona zapore pisalem duzo wyzej, nie pomagasz -.- I temat nie jest do zamkniecia bo problem nie jest rozwiazany. Idz nabijaj posty gdzie indziej k???a...
  2. P

    8.54 Error 20002

    Jak w configu wpisze localhost to tylko ja bede mogl sie polaczyc -.-
  3. P

    8.54 Error 20002

    Zewnetrzne, czyli takie ktore mi pokazuje ip.wp.pl Edit Gdy w configu wpisuje localhost i w ip changerze localhost to wszystko dziala bez problemu, jednak gdy chce podlaczyc ots do neta i w configu i w ip changerze wpisuje ip zewnetrzne to wyswietla sie taki error jak na screenie
  4. P

    8.54 Error 20002

    Mam Orange Freedom Pro, lacze sie przez WiFi - kablem jest to samo, router MV400, zapora wylaczona, config zmieniony tylko w sqltype, ip, map. Reszta jak byla tak jest
  5. P

    8.54 Error 20002

    A jaki masz internet?
  6. P

    8.54 Error 20002

    @Up No takie ip ustawilem, ip internetu i wyskakuje ten blad
  7. P

    Clonuje mi itemy

    Jest jeszcze bug z klonowaniem dzieki systemu aukcji
  8. P

    8.54 Error 20002

    Tez tak mam. Moze to wina internetu? Mam Orange Freedom Pro
  9. P

    8.54 Error 20002

    Mam ten sam problem, na localhoscie wszystko dziala a gdy chcialem test przez neta to wyswietla sie identyczny blad
  10. P

    Clonuje mi itemy

    Posiadasz system aukcji na stronie?
  11. P

    RME vs SimOne

    @Up Wielkie Dzieki :D
  12. P

    SmsShop Wodbo Tibia 8.0

    Wlasnie dostalem warna za to ze chcialem Ci pomoc na priv :s. Opisz dokladnie problem, wtedy bedzie latwiej i szybciej. Na priv jak napiszesz tez oczywiscie pomoge, jednak polecalbym sciagnac TFSa pod 8.0, troche sie z nim zapoznac a pozniej myslec nad DB Don Daniello: - za to, nie za pomoc.
  13. P

    RME vs SimOne

    Sensownie niby i tak ale nie uzywam kilku zakladek a ciagle czegos szukam. Wytlumaczy ktos jak zrobic swoja palete?
  14. P

    RME vs SimOne

    A w RME da sie zrobic wlasna palete? Meczy mnie ciagle przewijanie paska, szukanie itemkow itd, wolalbym wszystko pod reka
  15. P

    RME vs SimOne

    Tak jak w temacie, ktory wg was lepszy i dlaczego?
  16. P

    SmsShop Wodbo Tibia 8.0

    Dedyka masz kupionego/w planach/wcale?
  17. P

    SmsShop Wodbo Tibia 8.0

    Powinno zadzialac [PHP][code=xml] Sms Shop - Tibia.net.pl
  18. P

    SmsShop Wodbo Tibia 8.0

    Widze ze poszedles na latwizne i sciagnales [Wodbo by Arkam][HIT!]-Tibia 8.00 - Tibia.net.pl ,teraz liczysz na pomoc. To xml czy sql bo nie chce mi sie sprawdzac? Edit: Masz 18 lat ze bierzesz sie za sms shop?
  19. P

    SmsShop Wodbo Tibia 8.0

    Chyba to wiesz -_-' Albo powiesz jaki silnik albo nikt Ci tu nie pomoze
  20. P

    SmsShop Wodbo Tibia 8.0

    Silnik?
Back
Top