tak sa gotowe paczki na forum tutaj nawet, poszukaj po prostu "theforgottenserver pack" i tam bedzie serwer gry + otclient i trzeba to skonfigurowac lekko tylko IP serwera podac. No i wlasnie musisz to postawic na jakis vpsie za 20zl, albo musisz miec publiczne ip i otwarte posty, jak sie nie...