• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

034pl2 - Bug przez ElfBot'a.

EmmaA

JigglyPuff
Joined
Aug 11, 2008
Messages
462
Reaction score
0
Location
Kraków, Poland
Cześć,
Mam taki problem.
Kolesie u mnie używają Elf Bot'a, to bugowania innych playerów.
Bugują się wzajmenie.
Jak oni to robią?
Oczywiście, kiedy mają włączonego ElfBot'a, i ten z ElfBotem zaczyna spamować byle co, wszscy na jego ekranie, dostają buga.. ;/

Proszę o pomoc.
pozdro.
 
Jak oni to robią? a no ustawiają sobie hotkeya typu "aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa" (chodzi o to iż jest dłuższy niż można ustawić w opcjach w tibii), zresztą całkiem fajna opcja, śmierć botterom! :D
 
no ale jak ustawisz autoBanishUnknownBytes = "yes"

to raczej stracisz 50 % graczy (botow ;p)
 
To tylko powinno banować osoby używające dasza, mc, lighthacka, i jak sobie dodają do klienta funkcje typu ping itp. Nie wiem jak sprawdza się w praktyce gdyż ja bootów nie używam :D
 
Kuźwa.
A u was tak nie ma zapewne? ;/
..
To nie podobno wina silnika, tylko wina ElfBota, że ma jakiś błąd w skrypcie.
 
Kuźwa.
A u was tak nie ma zapewne? ;/
..
To nie podobno wina silnika, tylko wina ElfBota, że ma jakiś błąd w skrypcie.

No wiesz, mozna samemu sobie napisac program z takim samym "bledem w skrypcie" i co wtedy? Nadal wina ElfBota?
 
Nie sprawdzalem tego na innych botach bo nie mam poinstalowanych, ale pewnie da sie zrobic na blackd ;d
 
No Lord ja mam takie samo podejście. tylko jak ma sie 200 graczy którzy są niecierpliwi to inna sprawa:)
 
Chodzcie sie zlozymy wszyscy z forum na bombe atomowa i raz na zawsze zakonczymy ere boterow? :D
 
Back
Top