• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

#1045 - Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO)

Svetrey

3+3*3 = ?
Joined
Aug 5, 2008
Messages
233
Reaction score
0
Hej,
Używam Debiana 5.0.
Od 5 dni mam na nim zainstalowane mysql,phpmyadmin,php5 itp itd.
Wszystko w sumie działało dobrze do dziś.
Wchodząc na strona/phpmyadmin wyskakuje mi błąd:
PHP:
#1045 - Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO)
dziwi mnie to, ponieważ nie otworzył mi się panel logowania.
Nie grzebałem w żadnych ustawieniach.
Czy ktoś może mi pomóc?
 
Last edited:
Miałes ustawione haslo? Moze Ktos ci sie wbił do bazy i pozmieniał ze niemasz dostepu ;p
 
Ja bym sie zastanowil nad luka, bo "samo" sie nic nie robi.
 
bzdura poprostu zmień system autroyzacji na "cookies" wtedy będzie cie pytał o hasło oraz nick, to jest jakis plik w phpmyadminie "config bla bla" cos w tym stylu ;d
 
odistaluj phpmyadmin
apt-get purge phpmyadmin
apt-get install phpmyadmin
Tak tak kurwa wszystko na sztywno zamiast pomyśleć, jebnij się w głupi i pusty łep wystarczy przekonfigurować pma (phpmyadmin/scripts/setup.php)


Jest dziura debile kurwa ;x jeżeli zrobicie dowiązanie symboliczne do phpmyadmin (ln -s /usr/share/phpmyadmin /var/www/phpmyadmin) pma jest poddatny na atak możesz nawet sprawdzić http://twoja.strona/phpmyadmin/config.inc.php?c=ls /etc
To jest jak się kurwa słucha debili którzy są zacofani! KtUSZy znają się chyba tylko na graniu w tibje
http://otland.net/f28/ba-ae-d-z-phpmyadmin-itp-na-debianie-37836/ Bo jak tak kurwa robisz musisz wyjebać plik setup.php z katalogu pma (rm /usr/share/phpmyadmin/scripts/setup.php)

Czyli tfuj musk musi sobie pomyśleć, że zostałeś zhackowany o i możesz być już częścią botneta;-)
 
Last edited:
Inteligencie z xamppa nie powinno się używać bo śmierdzi.
 
Back
Top