• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

10600 Tibia Error

Hakur

New Member
Joined
Feb 12, 2012
Messages
145
Reaction score
1
Witam, odpaliłem mój serwer dla paru kumpli żeby go sprawdzili i mam porty 7172 więc im podałem dane i oni mogą wejść na serwer tylko ja gdy próbuje z tymi portami to normalnie wpisuje login i hasło i mam okienko z postaciami i gdy wybiorę sobie postać to mam error klienta 10600 że połączyć się nie mogę. Wie ktoś może o co chodzi?
 
Last edited:
Ops błąd odpalam na 7172 gdyż mój zajebisty chinski router jedynie na taki port umożliwia gdyż w nim nie da rady odblokować 7171
 
Ops błąd odpalam na 7172 gdyż mój zajebisty chinski router jedynie na taki port umożliwia gdyż w nim nie da rady odblokować 7171

Też kiedyś jak u koleszki w domu hostowałem to pamiętam jak nie chciał się odblokować port 7171 a wszystkie inne oprócz niego się odblokowywały normalnie :D później to zrobiłem ale jak to nie pamiętam bo trochę czasu minęło w końcu czasy hostowania 8.10
 
Ustaw loginPort na 7173, a game zostaw bez zmian (tj. 7172). Z tego co piszesz wynika, ze zarówno game jak i login port masz ustawiony na 7172.
 
Back
Top