• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

11.11.11

Zaczynasz powoli pisać to co inne kidy, jak typ chcę to niech sobię ćpa heorine, kokę, ziele, co tylko chce, jak chce umrzeć to eutanazja, no bo przecież jak będzie chciał to skoczy z bloku, albo z mostu albo coś.

To jest debilizm.

Właśnie ogranicza się pewne rzeczy by nie można było mieć do tego ŁATWEGO DOSTĘPU, żeby np. dzieci nie ćpały leków tak, wgl to co się czasem słyszy w wiadomościach, że jakiś głupi gimbus wjebał wszystkie lekarstwa z chaty i walczy o życie to już naprawdę, ja się kurwa z tego śmieje, no bo co? mam się kurwa rozczulać nad jakimś pierdolonym debilem co wpierdoli cokolwiek nie myśląc byle tylko być na haju?lol Współczuć można osobą co się uzależniły stopniowo, a nie wpierdalały byle co, byle kiedy i byle w jakich ilościach.

Co do eutanazji to nie powinna być legalna, bo człowiek w sytuacjach skrajnych czasem chce się zabić, ale jak już chce np. skoczyć czy coś to się powstrzymuje, al np. leżycie w szpitalu nagle macie doła to mówicie sobie, "ja chce do piachu" i co? lekarz robi to co chcesz, a czego byś w dłuższym czasie nie zrobił.
Jeszcze jest kwestia taka, że na STARSZE osoby ludzie by wywoływali presje, że po co żyją jak mogą sobie ładnie w szpitalu umrzeć?.. może nie mówią tego wprost, ale dają tak odczuć.



Dlatego w przeszłości jacyś mądrzy ludzie pomyśleli i ograniczyli dostęp do niektórych środków by nie każdy debil mógł z nich skorzystać.
Po za tym jak myślisz, popatrz na ten kraj, a popatrz jaki by był rozpierdol jakby jeszcze każdy chodził na haju? -.-

1. Jestem za wolnością, ale eutanazji nie popieram.
2. Przecież ja nic tutaj nie mówię o dzieciach. 'Groźniejsze' leki sprzedawane byłyby od 18 roku życia. Zresztą od kontrolowania swoich dzieci są rodzicie i oni powinni się zainteresować co robi ich dziecko. Rząd żadną ustawą rodziców z tego nie wyręczy.

Dlatego w przeszłości jacyś mądrzy ludzie pomyśleli i ograniczyli dostęp do niektórych środków by nie każdy debil mógł z nich skorzystać.
3.Bardzo mądrzy, tak to wymyślili, że 60% lekarzy w kraju jest od wystawiania recept i biorą za to pieniądze od ludzi prywatnie albo płaci im za to NFZ.
 
Last edited:
Taaa gówno będzie. Mydlą nam gęby - a temat zielonego jest w Polsce ważny wśród młodzieży, bo mamy wiele pełnoletnich dzieci. I tym też próbują wykorzystać swoją szansę (-; .
Gdyby mogli posunęli by się o wiele dalej, no ale nie będę się na ten temat rozpisywał bo dla większości tutaj liczy się tylko legalizacja i tym kierujecie się głosując na polityków (chociaż i tak PO fałszuje głosy). Żyjecie w swoim maluteńkim świecie.

Nawet raperzy, śpiewając o zielonym trzepią na Was kasę i przecież doskonale wiemy (no ok, wie ten kto ma iloraz inteligencji na ponad przeciętnym poziomie) że tutaj nie chodzi o nakłonienie polityków do legalizacji a o samą sprzedaż ich pierdolenia o zielonym, bo to akurat w Polsce się sprzedaje jak dziwki w Rosji (-;.

Zasada takiego polityka czy rapera jest prosta: lubią to?, wpierdalają to gówno? - to nałożymy im pełny talerz, przecież ten temat jest taki ważny w tym kraju - podatki, ceny paliw - to interesuje dorosłego człowieka, zaś szczeniaka interesuje zielone i do tych grup trafiają, no przecież raper nie będzie śpiewał o cenach paliw, a polityka głownym mottem nie będzie obniżenie podatków, bo takie hasło ma każdy polityk - trzeba być lepszym i trafiać do szczeniaków którzy nie są w pełni świadomi tego co robią.

Czytając tą wypowiedź coś mnie skłoniło aby na nią odpisać. Może nie będzie w najbliższym czasie legalizacji dlatego, że Polscy politycy są zbyt ograniczeni aby zacząć coś w tym kierunku robić. Jakoś pare krajów w pełni funkcjonuje pomimo legalizacji. Z legalizacją wiążą się też inne sprawy skoro mówimy o trawce. W tym momencie rząd robi wszystko aby zminimalizować deficyt, tnie koszty .. - ok, jestem lecz to i tak wielkiej różnicy nie zrobi. Legalizując marihuanę poza tym, że kasa szła by dla państwa (nie dla gangów, komórek przestępczych),+ procedura zatrzymania, osadzenia, przeprowadzenia wyroku była by już w tym momencie zbędna co w jakimś sensie obniżyło by wydatki państwowe. Wiadomo, że nigdy nie wyeliminują trawy z obiegu, i nie oduczą jej palenia - to jest zbędne, więc skoro jest taka możliwość żeby obydwie strony były zadowolone, to czego by jej nie wykorzystać ? Oglądając pewnego razu filmik Ruchu Palikota, Palikot porównał trawę z wytwarzaniem kiełbasy. Kiełbasa "swojska" (którą robi się na święta w domach) też nie jest legalna, a mimo tego ludzie ją jedzą i kupują. Pewnie ktoś zaraz przytoczy fakt iż Holandia wprowadza zmiany w prawie co do "marihuany", fakt - zmienia ale dlatego że stała się miejscem do którego przyjeżdża masa ludzi tylko i wyłącznie w celach rekreacyjnych związanych z thc.

Wydaje mi się, że nikt z rządzących tym bardziej RP nie posunął by się do legalizacji ciężkich narkotyków (hery, fety i reszty badziewia). Co do kierowania się trawą w wyborach parlamentarnych mógłbym się zgodzić w jakiejś części, ponieważ .. są ludzie a właściwie gnoje które udają pseudo jaraczy aby się pochwalić przed kolegami/przypadkowymi ludźmi ile to oni w życiu gietów nie spalili. Takie to społeczeństwo kretynów, zagłosowało na RP ale czy zrobili coś źle ? może nie widzą innych postulatów partii lecz na pewno gdyby Palikot wygrał wybory, nie żałowaliby decyzji bo on nie jest Korwinem i racjonalny sposób myślenia zachował.

PO fałszuje wybory ? czy aby na pewno jesteś w Polsce ..., a może przebywasz na terytorium Ukrainy ?. Tutaj nie ma co fałszować, prawda jest taka, że wybraliśmy najmniejsze zło a Ci którzy uważają, że mogli by zrobić lepiej są w błędzie. Myślicie, że politycy specjalnie zadłużają nasz kraj, robią to ludziom na przekór ? gdyby mogli, mięli warunki to by każdy śmigał chociażby lexusem po A4. W Polsce nie ma partii idealnej, ale spośród dostępnych opcji to tylko i wyłącznie PO&Palikot mogą coś z tym zrobić.

Mówisz że przez rap, raperzy biją siano na małolatach bo idą za trendem ?, piękne by to było gdyby poziom piractwa był dużo dużo niższy. Są formacje, raperzy którzy nawołują non stop oraz tacy co zaczepią temat w jednej szesnastce. Przecież oni nie nawijają do polityków, tylko o swoich problemach, życiu którego doświadczyli. Znajdą się tacy odbiorcy którzy zaczną jarać dla szpanu, kupią tylko i wyłącznie płytę bo widzą trawsko, zaczną się buntować i przy okazji głosować za partią która jest ZA!. Paru raperów nałogowo napieprza o zielonym i są wyjątki które rapują o sytuacji politycznej kraju ;) Zważ na to, że są raperzy którzy są ZA (mimo tego, że nie palą) oraz są raperzy przeciwnicy palenia dla szpanu i całej otoczki.

Reasumując, nie narzekam na to co jest bo mogło by być gorzej. Glosowałem na Palikota, gdyby go nie było głosował bym na PO i jestem z tego dumny ;) W Polsce jest mi dobrze, mimo ze faktycznie żyje pewien procent ludzi którzy zyć nie powinni ale nie wybrzydzam i nie lamentuje jaka to Polska jest zła, wyprowadzam sie i nigdy nie wrócę bo w Ameryce jest droga mleczna i wszystkim tam żyje się zajeb.iście.

dziękuję za wykład.


@Poter
Jeśli nie uważasz Liroya za rapera, to mogę ci powiedzieć ze pewnie więcej zrobić niż hg dla hh.

@Grochu
Eutanazja ? czy widzisz w tym coś złego. W końcu człowiek jest wolny, więc czego nie ma mieć prawa wyboru ? (zaznaczam, że zdrowych ludzi eutanazja nie obejmuje). Ktoś jest chory, męczy się, więc co mu z takiego życia w którym jest rośliną i bez ludzi wokół by nie przeżył o ile ich ma.


Co do tematu, to powinni jeb.anych hero osądzić w trybie natychmiastowym które wiąże się z karą pozbawienia wolności, odszkodowaniu dla poszkodowanych oraz dożywotnim zakazem pełnienia funkcji publicznych.
 
Last edited:
Dawajcie do weeda, do Irlandii :
dsc00271.jpg
 
może nie widzą innych postulatów partii lecz na pewno gdyby Palikot wygrał wybory, nie żałowaliby decyzji bo on nie jest Korwinem i racjonalny sposób myślenia zachował.

Co sugerujesz na temat Korwina? Co do czego ale to właśnie on walczy o tą PRAWDZIWĄ wolność. Co więcej, popieram w 100% Janusza Korwin Mikke na temat traktatu lizbońskiego, który mówi o tym, że od czasu podpisania tego zdradzieckiego pisemka nie jesteśmy w pewnym sensie już niepodległym państwem. Korwin to jest chyba jedyna osoba w polityce jaką znam, która NIGDY nie zmieniła swoich poglądów. Inni politycy zmieniają je jak rękawiczki...

Co do samego Palikota to w sumie nic do niego nie mam tylko, że nie jestem demokratą dlatego z miejsca go skreślam. Śmieszy mnie tylko to, że chce wprowadzić "zespołowe" nauczanie w szkołach i także w zakładach pracy ma być to bardziej "zespołowe". No sorry, ale każdy pracuje na swój rachunek czy to w szkole czy to w pracy...

Jeżeli ktoś jest ciekawy o tym co głosi JKM to polecam:
[video=youtube;M7F-_EnGeGk]http://www.youtube.com/watch?v=M7F-_EnGeGk[/video]
(Ogólne przemówienie, dużo mowy o tej wolności o której ciągle mówimy:) )

I o tym traktacie lizbońskim:
[video]http://www.youtube.com/user/incorix#p/u/3/zf3yw_2-7P0[/video]
[video]http://www.youtube.com/user/incorix#p/u/2/cOXfuEzZhwg[/video]

@edit
Zapomniałem Ci odpowiedzieć co do eutanazji.

Co do tego to nie mam żadnych sprecyzowanych poglądów. Tylko ja osobiście uważam, że nikt nie powinien siebie pozbawiać "sztucznie" życia. Wiem, że dla niektórych życie może być uciążliwe z powodu różnych chorób, ale uważam, że z tym powinno się walczyć i tyle.
 
Last edited:
Palikot powie wszystko, byle dostać głosy, będzie fanatycznym katolikiem lub zwolennikiem pedalstwa i ateizmu, zależnie od tego jakie ma szanse na więcej głosów od danej grupy.
 
Co sugerujesz na temat Korwina? Co do czego ale to właśnie on walczy o tą PRAWDZIWĄ wolność. Co więcej, popieram w 100% Janusza Korwin Mikke na temat traktatu lizbońskiego, który mówi o tym, że od czasu podpisania tego zdradzieckiego pisemka nie jesteśmy w pewnym sensie już niepodległym państwem. Korwin to jest chyba jedyna osoba w polityce jaką znam, która NIGDY nie zmieniła swoich poglądów. Inni politycy zmieniają je jak rękawiczki...

Co do samego Palikota to w sumie nic do niego nie mam tylko, że nie jestem demokratą dlatego z miejsca go skreślam. Śmieszy mnie tylko to, że chce wprowadzić "zespołowe" nauczanie w szkołach i także w zakładach pracy ma być to bardziej "zespołowe". No sorry, ale każdy pracuje na swój rachunek czy to w szkole czy to w pracy...

Jeżeli ktoś jest ciekawy o tym co głosi JKM to polecam:
[video=youtube;M7F-_EnGeGk]http://www.youtube.com/watch?v=M7F-_EnGeGk[/video]
(Ogólne przemówienie, dużo mowy o tej wolności o której ciągle mówimy:) )

I o tym traktacie lizbońskim:
[video]http://www.youtube.com/user/incorix#p/u/3/zf3yw_2-7P0[/video]
[video]http://www.youtube.com/user/incorix#p/u/2/cOXfuEzZhwg[/video]

@edit
Zapomniałem Ci odpowiedzieć co do eutanazji.

Co do tego to nie mam żadnych sprecyzowanych poglądów. Tylko ja osobiście uważam, że nikt nie powinien siebie pozbawiać "sztucznie" życia. Wiem, że dla niektórych życie może być uciążliwe z powodu różnych chorób, ale uważam, że z tym powinno się walczyć i tyle.

Z czym walczyć ? z nieuleczalną chorobą lub z niepełnosprawnością 80'cio % ?

Palikot powie wszystko, byle dostać głosy, będzie fanatycznym katolikiem lub zwolennikiem pedalstwa i ateizmu, zależnie od tego jakie ma szanse na więcej głosów od danej grupy.

<ściana> Powie wszystko ? coś nie trafiłeś z przykładami. Jakim fanatycznym katolikiem ?, jakim zwolennikiem pedalstwa a właściwie homoseksualizmu, ateizum ?
-Homoseksualizm, mi to nie przeszkadza, że on jest za legalizacją tychże związków w końcu to są ludzie nie ? i ci co prowadzą śmieszną propagandę jebać pedalstwo, peladów, niech wypierdalają są dla mnie tak żałośni jak prezes pis ;) Nowoczesności człowieku.
-Ateizm ? co w tym dziwnego, każdy wierzy lub nie, w co chce.

pisząc to udowodniłeś jednak, że mimo tego ludzie na niego głosują.
 
Z czym walczyć ? z nieuleczalną chorobą lub z niepełnosprawnością 80'cio % ?

Rozumiem to, ale czasami zdarzają się cuda z małą pomocą lekarzy ;) Technologia idzie do przodu, więc moim zdaniem warto jest czekać, być wytrwałym. Za jakiś czas te niektóre "nieuleczalne" choroby, schorzenia będzie można kiedyś efektywnie leczyć. Sporo osób wytrwale czekało i się doczekało ;) Jestem za wolnością, ale eutanazji nie popieram.
 
Jestem za wolnością, ale eutanazji nie popieram.

'Wolny' człowiek, który będzie chciał eutanazji nie będzie mógł sobie na nią pozwolić, bo zakazuje mu tego prawo nie jest do końca wolnym człowiekiem.
 
'Wolny' człowiek, który będzie chciał eutanazji nie będzie mógł sobie na nią pozwolić, bo zakazuje mu tego prawo nie jest do końca wolnym człowiekiem.

Jest, ponieważ prawo nie zakazuje samobójstwa, a jedynie eutanazji, co jest kontrolowanym zabiegiem uśmiercania pacjenta przez osobę trzecią lub udostępnienie/nakłanianie do działań mających na celu śmierć pacjenta.
Tak samo jakbyś nakłaniał kogoś do popełnienia samobójstwa i np. dałbyś mu nóż i by się zadźgał to chyba cię wezmą do sądu, ale nie jestem pewien czy za samo udostępnienie środka czy musi być nakłanianie.


Z czym walczyć ? z nieuleczalną chorobą lub z niepełnosprawnością 80'cio % ?



<ściana> Powie wszystko ? coś nie trafiłeś z przykładami. Jakim fanatycznym katolikiem ?, jakim zwolennikiem pedalstwa a właściwie homoseksualizmu, ateizum ?
-Homoseksualizm, mi to nie przeszkadza, że on jest za legalizacją tychże związków w końcu to są ludzie nie ? i ci co prowadzą śmieszną propagandę jebać pedalstwo, peladów, niech wypierdalają są dla mnie tak żałośni jak prezes pis ;) Nowoczesności człowieku.
-Ateizm ? co w tym dziwnego, każdy wierzy lub nie, w co chce.

pisząc to udowodniłeś jednak, że mimo tego ludzie na niego głosują.
Kiedyś jakoś tam wspierał pismo katolickie, czy nawet był tam "kimś".
Jaka kurwa nowoczesności, weź czasem sobie książkę gdzie akcja rozgrywa się np. w cesarstwie rzymskim i się kurwa dowiesz, że wtedy to było pedalstwo dopiero dozwolone, było wręcz normalne.(ale było zazwyczaj tak, że dymali się 4fun, a nie, że pedał żyje z pedałem do końca życia -.-)
A moje zdanie jest takie, że to jest jakaś choroba psychiczna lub jakaś wada genetyczna czy chuj wie co, bo nigdzie w naturze facet nie zapina faceta no bez kitu (oprócz sytuacji, w których dominujący samiec dyma słabszego by pokazać mu, że on jest kozak i żeby tamten mu się do "lasek" nie wpierdalał jak on będzie "wyrywał")
Wgl kup sobie magnesy i próbuj zbliżyć do siebie biegunami + do + lub - do -


A transwestycyzm (czy jak to się tam odmienia) to już na 100% jest jakaś wada/choroba bo bez kitu facet sobie obcina fiuta by być rodzajem NIJAKIM, no bo co to za kobieta? ...

Takie rzeczy trzeba dławić w zarodku, bo dojdzie do tego, że pedały będą mogły wychowywać dzieci, lub co gorsza rodzaje nijakie będą chowały dzieci i co wtedy? Wyobrażasz sobie, żeby starzy cie spytali kim chcesz być ? chłopcem czy dziewczynką? albo wgl sądzenie, że to jest normalne -.-
 
Balicuss, swoim pierwszym postem udowodniles, ze jestes takim dzieciakiem z dowodem dla ktorego cale zycie i poglady polityczne koncza sie na legalizacji ziola.

Idz glosowac na PO i lewaka Palikota.
 
Balicuss, swoim pierwszym postem udowodniles, ze jestes takim dzieciakiem z dowodem dla ktorego cale zycie i poglady polityczne koncza sie na legalizacji ziola.

Idz glosowac na PO i lewaka Palikota.

Swoją wypowiedzią udowodniłeś, że jestes zbyt ograniczony tylko i wyłącznie do tematu legalizacji i nie zwracasz uwagi na inne aspekty które wymieniłem. Przy okazji radzę przeczytać jeszcze raz mojego posta, albo inaczej - czytać tyle razy ile będzie potrzeba aby dokładnie go zrozumieć. I nie pisz mi, że jestem "dzieciakiem które jest za" lecz ja osobiście nie mam nic przeciw, a swój głos oddałem tylko i wyłącznie dlatego, że inne partie nie spełniają moich oczekiwań. Zawsze byłem za PO, natomiast jak pojawił się Palikot to pomyślałem sobie, może czas na zmiany ? nic nie zaszkodzi oddać głos na Palikota skoro jest człowiekiem PO, a PO ma wygraną zapewnioną. Palikot tak samo jak PO ma wiele ciekawych pomysłów w swoim programie. Notabene, zeby uzywac zioła to też trzeba mieć mózg = mysleć. Mózg może i posiadają wszyscy ale myśleć nim zdrowo nie potrafią tak jak ty więc proponuję abyś zamilkł w tym temacie. Poza tym czy w ogóle masz prawo głosu w naszym kraju ? czy śmigasz do gim/ rolnika i na tym sie twoje zycie spoleczne oraz polityczne konczy ?

Śmigaj do pisu może będziesz mógł dołączyć jako drugi przydupas prezesa po błaszczaku.

Jest, ponieważ prawo nie zakazuje samobójstwa, a jedynie eutanazji, co jest kontrolowanym zabiegiem uśmiercania pacjenta przez osobę trzecią lub udostępnienie/nakłanianie do działań mających na celu śmierć pacjenta.
Tak samo jakbyś nakłaniał kogoś do popełnienia samobójstwa i np. dałbyś mu nóż i by się zadźgał to chyba cię wezmą do sądu, ale nie jestem pewien czy za samo udostępnienie środka czy musi być nakłanianie.



Kiedyś jakoś tam wspierał pismo katolickie, czy nawet był tam "kimś".
Jaka kurwa nowoczesności, weź czasem sobie książkę gdzie akcja rozgrywa się np. w cesarstwie rzymskim i się kurwa dowiesz, że wtedy to było pedalstwo dopiero dozwolone, było wręcz normalne.(ale było zazwyczaj tak, że dymali się 4fun, a nie, że pedał żyje z pedałem do końca życia -.-)
A moje zdanie jest takie, że to jest jakaś choroba psychiczna lub jakaś wada genetyczna czy chuj wie co, bo nigdzie w naturze facet nie zapina faceta no bez kitu (oprócz sytuacji, w których dominujący samiec dyma słabszego by pokazać mu, że on jest kozak i żeby tamten mu się do "lasek" nie wpierdalał jak on będzie "wyrywał")
Wgl kup sobie magnesy i próbuj zbliżyć do siebie biegunami + do + lub - do -


A transwestycyzm (czy jak to się tam odmienia) to już na 100% jest jakaś wada/choroba bo bez kitu facet sobie obcina fiuta by być rodzajem NIJAKIM, no bo co to za kobieta? ...

Takie rzeczy trzeba dławić w zarodku, bo dojdzie do tego, że pedały będą mogły wychowywać dzieci, lub co gorsza rodzaje nijakie będą chowały dzieci i co wtedy? Wyobrażasz sobie, żeby starzy cie spytali kim chcesz być ? chłopcem czy dziewczynką? albo wgl sądzenie, że to jest normalne -.-

Dławić w zarodku ? życie ludzkie jest najważniejsze. Mogę zgodzić się z tobą, że homoseksualizm jest ubytkiem genetycznym czy tam chorobą no ale tak czy siak to są ludzie ? więc mają prawo. Gdyby mogli to byli by normalnie. W prawdzie są jednostki które da się wyleczyć z tego ale są też ludzie których się nie da. Co do adoptowania dzieci, również jestem za tym aby takie związki nie miała prawa bo nikt nie zastąpi ojca/matki. Dlaczego mowa jest tutaj tylko i wyłącznie o facetach, przypomnę ze istnieją jeszcze związki kobiet (lesbijki) o których tak głosno nie jest w porównaniu do gejów. Wszyscy chwalą sobie USA jaki życie tam jest pełne luksusów, a nie zwracają uwagi ze związki homo~ są całkiem legalne i w dodatku z prawem adopcji. Homoseksualizmu nie da się usunąc, przeciez lepiej zeby sobie legalnie zyli niz kitrali się po kątach.
 
Last edited:
To wlasnie Ty pokazujesz jaki jestes ogranizony twierdzac, ze PO jest cudowne i tylko ono jest wlasciwa opcja polityczna oraz tak jak mowi cale Twoje uposledzone otoczenie i propaganodwe media myslisz, ze jak ktos jest przeciwko PO jets za PiSem - gz!
 
To wlasnie Ty pokazujesz jaki jestes ogranizony twierdzac, ze PO jest cudowne i tylko ono jest wlasciwa opcja polityczna oraz tak jak mowi cale Twoje uposledzone otoczenie i propaganodwe media myslisz, ze jak ktos jest przeciwko PO jets za PiSem - gz!

No to co ci zostaje skoro nie wybierzesz PO, RP, PSL'u ? SLD, PIS & Solidarna Polska, a może 2 posłów niezrzeszonych w których opierasz nadzieję ?

..i nie twierdzę tak jak to ująłeś "kto jest przeciwko PO, jest za pisem" wyrażam tylko swoje zdanie nt. partii która według mnie posiada jakiś cień szansy aby zmienić sytuacje, życie w Polsce. Mi to nie przeszkadza, głosuj sobie na kogo chcesz ;]


Co do wcześniejszego tematu dot. thc. to wczoraj bodajże przeczytałem fajne stwierdzenie Palikota dotyczącego alimentów które przekłada się również za innymi sprawami m.in. legalizacja.

"Ojciec nie płacący alimentów w wysokości 500zł, jest skazany na 3 miesięczny areszt którego koszty obciążają państwo o 7 tysięcy" gdzie logika pytam się ? :| Po przeczytaniu tego urywka, powiążcie sobie obydwa tematy ze sobą i wyciągnijcie wnioski.
 
Last edited:
heh kiedyś to były sposoby na więzienia bez obciążenia państwa - australia :) wysyłasz takich na taką wyspę i żyją z tego co zdobędą, a jak nie to zdychają xd

Co do pedałów, to ogółem nie mam nic do nich póki:
- nie maszerują przez miasto na jakiejś głupiej paradzie, po chuj to ma być
- nie rozpierdalają nam święta narodowego

Ja tam proponuje zrobić blokadę parady pedałów i chuj
 
U nas kiedys w miescie byl marsz pedalow i sie nazywal dzien milczenia i koles napierdalal przez megafon.
 
Back
Top