• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

>18 i sklep SMS

jarosq

Member
Joined
May 7, 2015
Messages
50
Reaction score
24
Location
Europe
Witam, czy znacie jakies serwisy które oferują SMS'y w których nie wymagana jest 18 chodzi mi tu o coroczne PIT''y przy prowadzeniu takowej działalności. Nie wiem jak to dokładnie wygląda bo nie miałem i nie będę miał w najbliższym czasie przyjemności wypełniania tego formularza :rolleyes:. Na razie jedyna opcja dotacji to PayPal. Proszę o konstruktywne komentarze.
Pozdrawiam :)


P.S nie chcę mieć na pieńku ze skarbówką :D
 
Paygol? w każdym razie, do puki dostajesz przelewy na swoje konto bankowe a Twój dochód roczny przekroczy 3k+ to się z tego musisz rozliczyć.
 
@Up
Zawsze musisz sie rozliczac - tak mi mówili w biurze! Nawet jak nie przekraczasz progu, tyle ze zwracaja calosc!
 
@UP
W Daopay nie musiales miec NIP aby uzywac... obstawiam ze tak samo jest z Paygol.
 
W PayGol nic nie trzeba robić, wystarczy kliknąć przycisk wypłaty. Żadnych faktur, nic.
Mimo wszystko ja przy każdej wypłacie wystawiałem im fakturę, jakoś trzeba się rozliczać :p
 
W PayGol nic nie trzeba robić, wystarczy kliknąć przycisk wypłaty. Żadnych faktur, nic.
Mimo wszystko ja przy każdej wypłacie wystawiałem im fakturę, jakoś trzeba się rozliczać :p
dzieki mistrzu =D
 
Back
Top