• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

2 pytania.

Lares

Member
Joined
Feb 8, 2010
Messages
315
Reaction score
7
Hej mam do was 2 pytania.
1.Jak ustawić aby mając 4 raidy nie startowały kolejne zanim nie skończy się aktualny (mam kilka raidów w jednym miejscu nie chce żeby po nocy było 10 bossów w jednym miejscu)
2.Jak zrobić aby u konkretnego npc zamiast płacić za itemy za pomocą kasy płaciło się innym itemem lub aby zmniejszało wartość storage.

Pozdrawiam
Lares​
 
ad1
Możesz wywoływać raidy w gobalevents za pomocą funkcji executeRaid(name). Ustawiasz nazwy raidów w tablicy i losujesz, który ma w danym momencie zostać wywołany.

ad2
Można w sumie pobawić się w stary system, czyli piszesz nazwę przedmiotu i modyfikujesz storage, albo usuwasz przedmioty. W innym wypadku zostaje chyba tylko odpowiednie zmodyfikowanie źródeł.
 
1. Wiem że tak można ale myślałem że jakoś w raids się da :/ ponieważ w skrypcie bym musiał jeszcze sprawdzać czy monster został zabity itd
2. Ale chodzi o to aby ten system był funkcjonalny 2 kliknięcia i już ale ciężko będzie to zrobić.
 
Back
Top