• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

2 Rzeczy bardzo ważne.

Widmo

New Member
Joined
Oct 21, 2008
Messages
40
Reaction score
1
Pierwsza rzecz:
Mógłby ktoś napisać skrypt lua pod silnik 0.3.6 pl1 , który robi następującą rzecz: gdy staniemy na kratkę gdzie jest uniq np. 2250 to najpierw sprawdza czy mamy stoarge id np 67894 jeśli mamy to dostajemy inne storage id np 675000 i jeszcze to na dodatek nie koniecznie do tego skryptu mi to potrzeba ale jak spełni warunki i dostanie storage id to żeby na np pozycjach 5002/5020/7 ukazał się napis taki pomarańczowy co potwory wydają odgłosy.
Druga sprawa:
Posiadam gesior acc pod tfs 0.3.6 pl1 rev 68 i chciałbym zrobić coś takiego jak na screenie niżej
2cdiaf7.jpg

To oczywiście jest fake zrobione w paincie ;) nie wiem jakby takie coś zrobić bo w php nic nie umiem znam tylko css i xhtml a tu mi się to nie przyda chyba że trochę css ale ten skrypt jest w "tabelkach" questloga. I chciałbym żeby ktoś zrobił przykład i to Kategoria 1 i Kategoria 2 żeby można było ustawić w confing.php
I mam jeszcze jedną sprawę czy mógłby ktoś wrzucić poradnik lua bo zamierzam wrócić do skryptowania ale nie mogę trafić na dobry poradnik. Z góry dziękuję jeżeli ktoś się tego podejmie REP +++
 
Extra ^^ kryzys jest :) haha dobra jakoś to rozkminie moża ktoś się zdecyduje za darmo zrobić :D
 
2 nie chce mi sie bawic, 1 napisz tak zebym zrozumial to moge zrobic
chociaz w sumie rozumiem, tylko nie czaje dlaczego nie mozesz sam zrobic :D

(nooby, uwierzcie mi ze szybciej zrobicie swoje noob otsy dla kasy jak chociaz podstaw sie nauczycie niz spamujac na forach o kazdy skrypt, na forum odpowiedz to min kilka minut do kilku dni a samemu zrobisz to w minute jak nie mniej)
 
A kto powiedział że jestem Noobem :p i chce otsa dla kasy, jakbym chciał dla kasy to bym dał exp x 99999 mape evo lub etc i dorobił jakieś bornie, runy i smiecie do sms shopa i na 100% grali. A ja chce zrobić otsa hmmm żeby go mieć i tyle, zajmować się nim ale nie jestem zachłanny jak inni.
A co do skryptu tego pierwszego mogę jeszcze raz wytłumaczyć:
Wchodze na ktratkę np to jest stone tile o uniq id 55445 i skrypt sprawdza mojej postaci czy mam storage id 2323232 i jak mam to daje mi inne storage id np 4325764 i jak mi to da to jeszcze na pozycjach x y z pokazuje się napis na pomarańczowo taki jak potwory wydają odgłosy :)
 
co do poradnika ==> google.pl ==> kurs lua ==> pierwszy wynik wyszukania. Raczej podstawy, ale to od nich trzeba zacząć.
 
Pierwsza rzecz:
Mógłby ktoś napisać skrypt lua pod silnik 0.3.6 pl1 , który robi następującą rzecz: gdy staniemy na kratkę gdzie jest uniq np. 2250 to najpierw sprawdza czy mamy stoarge id np 67894 jeśli mamy to dostajemy inne storage id np 675000 i jeszcze to na dodatek nie koniecznie do tego skryptu mi to potrzeba ale jak spełni warunki i dostanie storage id to żeby na np pozycjach 5002/5020/7 ukazał się napis taki pomarańczowy co potwory wydają odgłosy.
Druga sprawa:
Posiadam gesior acc pod tfs 0.3.6 pl1 rev 68 i chciałbym zrobić coś takiego jak na screenie niżej
2cdiaf7.jpg

To oczywiście jest fake zrobione w paincie ;) nie wiem jakby takie coś zrobić bo w php nic nie umiem znam tylko css i xhtml a tu mi się to nie przyda chyba że trochę css ale ten skrypt jest w "tabelkach" questloga. I chciałbym żeby ktoś zrobił przykład i to Kategoria 1 i Kategoria 2 żeby można było ustawić w confing.php
I mam jeszcze jedną sprawę czy mógłby ktoś wrzucić poradnik lua bo zamierzam wrócić do skryptowania ale nie mogę trafić na dobry poradnik. Z góry dziękuję jeżeli ktoś się tego podejmie REP +++
http://otland.net/f118/gesior-aac-equipment-shower-quest-hp-exp-status-v3-32979/
 
Back
Top