• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Dotpay -> Przelewy24 - MyACC oraz działanie.

OTcreator

Active Member
Joined
Feb 14, 2022
Messages
425
Solutions
1
Reaction score
44
Cześć wszystkim.
Nie wiem od kiedy, ale zauważyłem że Dotpay zrobiło fuzję lub sprzedało udziały do Przelewy24.
Czy zmienia się jakoś funkcjonowanie Dotpay?
Widzę , że MyACC ma skrypty do konfiguracji Dotpay. Czy to wszystko nadal będzie działać, czy potrzebne są jakieś zmiany?
Dodatkowo jako osoba fizyczna, bo na tym się nie znam - będę musiał rozliczać się z podatku jeżeli będę korzystał z usług Przelewy24?
Chyba, że jest wyznaczona jakaś górna granica odnośnie wpływów.

Dodatkowo czy za prowadzenie u nich konta, trzeba coś płacić oprócz prowizji gdy ktoś zrobi jakąś wpłatę?
Czy w każdej chwili takie konto można zamknąć?

Dzięki z góry za wszystkie odpowiedzi od osób zaznajomionych i korzystających z usłuch Dotpay/Przlewy24.
 
Jeżeli występujesz jako osoba fizyczna zapoznaj się z aktualnym limitem zarobków przy działalności nierejestrowanej i rozliczaniem się z niej, w samym skrypcie ani Dotpay niestety nie pomogę, korzystam z innego operatora.
 
Jeżeli występujesz jako osoba fizyczna zapoznaj się z aktualnym limitem zarobków przy działalności nierejestrowanej i rozliczaniem się z niej, w samym skrypcie ani Dotpay niestety nie pomogę, korzystam z innego operatora.

A jest coś godnego polecenia w PL?
 
Ja polecam microsms, ale niestety zapoznaj się z limitem zarobków bo wypłaty na części nie wypłacają.
 
Gdyby ktoś ogarnął jakiś system kodów z bazy danych + połączył to jakoś z potralem zrzutka.pl (są to płatności nieopodatkowane) było by piękne.
Ale czy możliwe ... ?
 
Gdyby ktoś ogarnął jakiś system kodów z bazy danych + połączył to jakoś z potralem zrzutka.pl (są to płatności nieopodatkowane) było by piękne.
Ale czy możliwe ... ?
Chcesz oszukać skarbówkę robić fejkowe zbiórki czy o co chodzi? 🤣
 
Chcesz oszukać skarbówkę robić fejkowe zbiórki czy o co chodzi? 🤣
Czemu fejkowe ?
Nie musisz zbierać na harytatywny cel.
Możesz zbierać na co kolwiek i nie jest to opodatkowane.
Portale typu zrzutka, pomagam w świetle prawa są legalne i nie musisz odprowadzać od tego żadnego podatku.
 
Ale ty nie prowadzisz zrzutki tylko (jak zakładam) chcesz zrobić premium shopa, to jak sobie to wyobrażasz? To nie jest portal do płatności, to jest portal do zbierania datków.
 
Ale ty nie prowadzisz zrzutki tylko (jak zakładam) chcesz zrobić premium shopa, to jak sobie to wyobrażasz? To nie jest portal do płatności, to jest portal do zbierania datków.
No tak ale zeby nie pierdzielić się ze skarbówką, podatkiem, limitami itd. można tak zrobić, że gracze mogą wpłacać pieniądze na zrzutkę a jako gest dobrej woli, taki gratis całkowicie darmowy w podzięce za wpłatę, dostają itemek w grze (albo pacca) i wszystko w śwtle prawa jest git.

//edit
ciekawostka, jakiś diler w warszawie nie brał kasy za sprzedawane swoich 'dóbr' tylko wysyłał link do zrzutki w której 'zbierał na samochód' i miał 100% czyściutkie, wyprane pieniążki;)
jakby połączyć jakoś zrzutkę z serwerem to byłoby mistrzostwo.
 
No tak ale zeby nie pierdzielić się ze skarbówką, podatkiem, limitami itd. można tak zrobić, że gracze mogą wpłacać pieniądze na zrzutkę a jako gest dobrej woli, taki gratis całkowicie darmowy w podzięce za wpłatę, dostają itemek w grze (albo pacca) i wszystko w śwtle prawa jest git.

//edit
ciekawostka, jakiś diler w warszawie nie brał kasy za sprzedawane swoich 'dóbr' tylko wysyłał link do zrzutki w której 'zbierał na samochód' i miał 100% czyściutkie, wyprane pieniążki;)
jakby połączyć jakoś zrzutkę z serwerem to byłoby mistrzostwo.
Właśnie tak robię na swoich projektach - zrzutka oznaczona jako zrzutka na rozwój servera i 1800 jakieś tam jest wpłacone i oczywiście wypłacone na czysto :)
 
No tak ale zeby nie pierdzielić się ze skarbówką, podatkiem, limitami itd. można tak zrobić, że gracze mogą wpłacać pieniądze na zrzutkę a jako gest dobrej woli, taki gratis całkowicie darmowy w podzięce za wpłatę, dostają itemek w grze (albo pacca) i wszystko w śwtle prawa jest git.

//edit
ciekawostka, jakiś diler w warszawie nie brał kasy za sprzedawane swoich 'dóbr' tylko wysyłał link do zrzutki w której 'zbierał na samochód' i miał 100% czyściutkie, wyprane pieniążki;)
jakby połączyć jakoś zrzutkę z serwerem to byłoby mistrzostwo.
W jednym miejscu piszesz, że w świetle prawa git, a w drugim, że wyprana kasa. Więc nie, nie jest git, pranie kasy to przestępstwo.

Nie wiem jak można być tak głupim, żeby wpaść jeszcze na to przy robieniu OTSa. Dowolna osoba cię zgłasza na zrzutce i masz zgłoszenie na bagietach. Mogą cie nawet randomowo poprosić o udowodnienie, że zebrane pieniądze są wydatkowane na to, co masz w opisie zbiórki. Powodzenia 🤣
 
W jednym miejscu piszesz, że w świetle prawa git, a w drugim, że wyprana kasa. Więc nie, nie jest git, pranie kasy to przestępstwo.

Nie wiem jak można być tak głupim, żeby wpaść jeszcze na to przy robieniu OTSa. Dowolna osoba cię zgłasza na zrzutce i masz zgłoszenie na bagietach. Mogą cie nawet randomowo poprosić o udowodnienie, że zebrane pieniądze są wydatkowane na to, co masz w opisie zbiórki. Powodzenia 🤣
O tyle o ile na OTSach można względnie legalnie zarobić o tyle na dilerce nie bardzo. Połącz kropki a dowiesz się czemu przy dilerce użyłem "prania pieniedzy" a przy otsie nie. 😑

Masz prawo zrobić zrzutkę "na zycie" i wydawać kasę na cokolwiek chcesz, bagiety Ci nic nie zrobią, skarbówka Ci nic nie zrobi bo nie maja za co.
Post automatically merged:

Nie wiem jak można być tak głupim
Póki co jedynym głupim to jest niejaki Kuzyn 😅
Uważaj bo bagiety Ci przyjadą na chatę za samo pisanie w tym temacie
 
W jednym miejscu piszesz, że w świetle prawa git, a w drugim, że wyprana kasa. Więc nie, nie jest git, pranie kasy to przestępstwo.

Nie wiem jak można być tak głupim, żeby wpaść jeszcze na to przy robieniu OTSa. Dowolna osoba cię zgłasza na zrzutce i masz zgłoszenie na bagietach. Mogą cie nawet randomowo poprosić o udowodnienie, że zebrane pieniądze są wydatkowane na to, co masz w opisie zbiórki. Powodzenia 🤣

Kuzyn mnie zgłosił na zrzutce, co za koleś - żal dupsko ściska :)

Ps. dostałem tylko informację aby zaktualizować opis zrzutki na co dokładnie są przeznaczone środki, także :)
 
Ale ty nie prowadzisz zrzutki tylko (jak zakładam) chcesz zrobić premium shopa, to jak sobie to wyobrażasz? To nie jest portal do płatności, to jest portal do zbierania datków.
Na głównej stronie zrzutka.pl: "Zbieraj na co chcesz. Za darmo. Bez prowizji. A Ty na co dziś zbierasz?"
Dajesz komuś itema w podzięce za to, że wsparł rozwój serwera przez zrzutka.pl. Czego nie rozumiesz? 🤡
Nie wiem jak można być tak głupim, żeby wpaść jeszcze na to przy robieniu OTSa. Dowolna osoba cię zgłasza na zrzutce i masz zgłoszenie na bagietach. Mogą cie nawet randomowo poprosić o udowodnienie, że zebrane pieniądze są wydatkowane na to, co masz w opisie zbiórki. Powodzenia 🤣

Masz zgłoszenie na bagietach, bo prowadzisz legalną zrzutkę? A myślałeś już nad odstawieniem psychotropów?

 
Załóż sobie konto u jakiegoś pośrednika, a nie się z jakimiś przygłupami z internetu męczysz.
 
Back
Top