• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

2 Zapytania do bazy

Nurcz

Banned User
Joined
Feb 14, 2013
Messages
39
Reaction score
0
Witam potrzebuje 2 zapytań do bazy 1 to zmieniające ilość dni premium dla każdego konta na 3 dni a 2 to jak usunać dany storg każdemu ?:pP dZiekuje
 
SQL:
UPDATE `accounts` SET `premdays` = `premdays` + 3;
SQL:
DELETE FROM `player_storage` WHERE `key` = 'x';
 
A ja sugeruje zebyscie w koncu, debile, przestali pisac w tematach, na ktore odpowiedz byla juz udzielona. Najlepiej, jakbyscie w ogole przestali gdziekolwiek pisac. Wasz wklad w to forum jest zbedny i na pewno sobie bez was poradzimy swietnie.
 
Tak tylko zrobiłem jeszcze ten temat po to żeby dopisać coś w razie pytań i mam kolejne :]

'.($player['vocation'] == 1 and $player['promotion'] == 0 ? 'Sorcerer' : '').'
'.($player['vocation'] == 1 and $player['promotion'] == 1 ? 'Master Sorcerer' : '').' Pokazuje mi zamiast nazy id nie wiem dlaczego bez promotion dziala tylko że jeśli ktoś ma promocje to nie pokazuje tego ;p wiem wiem w bazie voc id jest od 1 do 4 a promocja zapisuje sie w osobnej tabelce ;p no ale jak to połączyć?:p

Nie będę was komentował bo szkoda mi czasu na to :* buziaczki.
 
Tak tylko zrobiłem jeszcze ten temat po to żeby dopisać coś w razie pytań i mam kolejne :]

'.($player['vocation'] == 1 and $player['promotion'] == 0 ? 'Sorcerer' : '').'
'.($player['vocation'] == 1 and $player['promotion'] == 1 ? 'Master Sorcerer' : '').' Pokazuje mi zamiast nazy id nie wiem dlaczego bez promotion dziala tylko że jeśli ktoś ma promocje to nie pokazuje tego ;p wiem wiem w bazie voc id jest od 1 do 4 a promocja zapisuje sie w osobnej tabelce ;p no ale jak to połączyć?:p

Nie będę was komentował bo szkoda mi czasu na to :* buziaczki.

a nie zapisuje się przypadkiem voc gdy masz promocje, voc normalne id + 4 ? 1,2,3,4 5,6,7,8 ?
 
nie w bazie jest tabela vocation i promotion jak sie kupuje promocje to z 0 skacze na 1 musi tak byc bo jak sie pac konczy to promocja znika przeciez ;p

edit chociaz w sumie profesja tez sie zmienia nie wiem nie mam pomyslow jak to zrobic
 
nie w bazie jest tabela vocation i promotion jak sie kupuje promocje to z 0 skacze na 1 musi tak byc bo jak sie pac konczy to promocja znika przeciez ;p

edit chociaz w sumie profesja tez sie zmienia nie wiem nie mam pomyslow jak to zrobic

ale promocja nie znika tylko jest nie aktywna kupujesz pacca i masz ją znowu...
 
no tak ale ta promocja znowu sie zamienia z 1 na 0 w bazie

no to zrób coś takiego

sprawdź czy gracz ma promocje --> jeśli ma to sprawdź jego voc id

w php to jeśli ma promocje and jego voc = 8 to znaczy, że jest master sorcem lub elite knightem, nie pamiętam kolejności
 

Similar threads

Back
Top