• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

24.12.2012

Erazma

Banned User
Joined
Sep 3, 2012
Messages
265
Reaction score
4
WSZYSTKIEGO DOBREGO ZIOMKI :>

Życze wam dziewczynki i chłopaki dużo szczęścia, pomyślności.
Dużo siły, cierpliwości abyście w tibi wiecej nie padali.
Aola i blesów nigdy kupić nie zapominali.
Dobrego expa na święta. Smacznego karpia który pływa w waszym yakuzi.
Udanego sylwestra, a przedewszystkim bezpiecznego abyście rąk przypadkiem nie stracili.
Co jeszcze moge wam życzyć? Hosterom dużych przelewów.
Graczom miłej na serwerach atmosfery.
Dziekuje dobranoc




Anioł w polu ostro kima
bo za dużo wypił wina,
a Mikołaj też nie lepszy
pije wódkę wszystko pieprzy
A choinka w chacie stoi
śmierdzi bardzo aż łeb boli
Pod choinką stoi browar
no i wódka Luksusowa.
Szczęścia, zdrowia, powodzenia,
w dniu Bożego Narodzenia!!!
 
Last edited:
W tym roku coś nie czuję tego klimatu... Choinki nawet nie będzie u nas w domu...

Po prostu jakoś mi zwisa, kolejny dzień, który wydarzy się też za rok, i za dwa, i za trzy....

Jedyne w co nie mogę uwierzyć to to, że czas tak zapieprza strasznie. Dopiero co (rok temu) przecież były święta a ludzie już kolejne robią... I tak nasze życie się toczy... Jedno wielkie koło.

Kiedyś było fajnie ale czas dorosnąć... Najgorsze jest to, że ja najchętniej bym nie obchodził świąt, nie składałbym życzeń, nie dzwoniłbym do rodziny... No ale potem taka rodzina ma jakiegoś pieprzonego focha i się obraża nie wiem o co...
 
Trochę lipa, że zawsze w święta są wszystkie respy zajęte ;/
 
Szczerze śnieg się topi monopolowy nawet zamknięty do 22 ;/ prezenty zrobiłem dla każdego a dostałem śmieszne skarpetki i czekolade... już nie wspomne o głupich życzeniach... po prostu wielka lipa.. co roku gorzej nie znam przyczyny ale jedyne co lubie to to że jest wolne od pracy i można się najeść a potem sylwester :p ...
 
Szczerze śnieg się topi monopolowy nawet zamknięty do 22 ;/ prezenty zrobiłem dla każdego a dostałem śmieszne skarpetki i czekolade... już nie wspomne o głupich życzeniach... po prostu wielka lipa.. co roku gorzej nie znam przyczyny ale jedyne co lubie to to że jest wolne od pracy i można się najeść a potem sylwester :p ...

Zawsze sa sklepy calodobowe, poza tym nie badz takim materialista, jezeli juz ktos sie bawi w prezenty to powinny to byc po prostu rzeczy symboliczne, a skoro ogolnie Ci sie swieta nie podobaja to po co je obchodzisz, bo co, hurr tradycja katolicka? :D
 
Udana wigilia, pyszny karpik był, ogólnie jedyne co mnie wkurwia to zbyt sztuczna atmosfera "milości" w moim domostwie, poza tym wszystko git.

Udanego sylwestra wszystkim życzę również.
 
ogólnie jedyne co mnie wkurwia to zbyt sztuczna atmosfera "milości" w moim domostwie
<3
Dzięki za życzenia i wzajemnie.
 
Podzieliłem się opłatkiem mówiąc każdemu to samo "najlepszego"... i poszedłem do pokoju nie lubie świąt... Miałem nadzieje że w tym roku będzie inaczej niż w poprzednim roku zawiodłem się... Wszystko sztuczne jak kolega powiedział wole jednak przeciętny klimat, długo się by nie dało tak wytrzymać... A co do całodobowych to w sumie stacje mam obok zapomniałem o niej... Monopolowy od 18-22 nie czynny każdy ma prawo do wigili z rodzinką... :p jedynie stacja nie ;p dobra to na tyle :D piszcie swoje opinie na temat świat!
 
Udana wigilia, pyszny karpik był, ogólnie jedyne co mnie wkurwia to zbyt sztuczna atmosfera "milości" w moim domostwie, poza tym wszystko git.

Udanego sylwestra wszystkim życzę również.

Lanceq pewnie brzuszek pełny, syty i można sobie siedzieć przy komputerku ;)
 
W tym roku coś nie czuję tego klimatu... Choinki nawet nie będzie u nas w domu...

Po prostu jakoś mi zwisa, kolejny dzień, który wydarzy się też za rok, i za dwa, i za trzy....

Jedyne w co nie mogę uwierzyć to to, że czas tak zapieprza strasznie. Dopiero co (rok temu) przecież były święta a ludzie już kolejne robią... I tak nasze życie się toczy... Jedno wielkie koło.

Kiedyś było fajnie ale czas dorosnąć... Najgorsze jest to, że ja najchętniej bym nie obchodził świąt, nie składałbym życzeń, nie dzwoniłbym do rodziny... No ale potem taka rodzina ma jakiegoś pieprzonego focha i się obraża nie wiem o co...


jestes aspołeczny? o_O

Trochę lipa, że zawsze w święta są wszystkie respy zajęte ;/


:D lubię czytać takie żartobliwe komentarze, zwłaszcza, że zwykle pod nimi powstaje flame war bo ludzie biorą to na serio ;*

Szczerze śnieg się topi monopolowy nawet zamknięty do 22 ;/ prezenty zrobiłem dla każdego a dostałem śmieszne skarpetki i czekolade... już nie wspomne o głupich życzeniach... po prostu wielka lipa.. co roku gorzej nie znam przyczyny ale jedyne co lubie to to że jest wolne od pracy i można się najeść a potem sylwester :p ...

Może nie mają funduszy, a może cie nie kochają i kupują cokolwiek bo mają cie w dupie, ale tak patrząc to z punktu widzenia faceta lepiej dostać skarpetki niż bombkę na choinkę o_O

Udana wigilia, pyszny karpik był, ogólnie jedyne co mnie wkurwia to zbyt sztuczna atmosfera "milości" w moim domostwie, poza tym wszystko git.

Udanego sylwestra wszystkim życzę również.


no i tak ma być, po za tą sztucznością, u mnie było inaczej bo rodzina jest bardzo zżyta i nie ma sztuczności i nie ma czegoś takiego, że zapada cisza przy stole
btw. zabili ci karpia czy pływał ci w wannie i sam go jebłeś?xD


# co do życzeń
nie rozumiem was ludzie właśnie z tym, że składacie sobie takie sztuczne i takie same życzenia, u mnie to każdy mówi szczerze i do tematu, a nie jakieś "wesołych świąt", może dlatego, że znamy się w rodzinie


Temat

@Lanceq
żeby Ci dopisało szczęście i życzę powodzenia w kierunkach informatyczno-technicznych

@Diath
żebyś znalazł sens życia

@Keram
żebyś był bardziej szczęśliwy

@sekula
dobrego expa i małego waste xD



@
Wesołych Świąt i nowego roku szkodniki
 
@The_Hide
Nie za bardzo rozumiem co ma aspołeczność do moich własnych poglądów na święta. To tak jakbym ja napisał, że jesteś aspołeczny bo nie lubisz świątecznych zakupów - a wiele osób ich nie lubi (włącznie ze mną... te kolejki bosheeee :|)

Prezenty mnie nie obchodzą bo mi na nich już nie zależy. Ofc, fajnie jak coś dostanę ale o nic nie proszę, o nic nie pytam, więc nikt mi łaski nie robi, że coś mi ktoś dał...

Rok temu już zauważyłem zmianę jeżeli chodzi o mój pogląd na święta tyle, że rok temu jeszcze w ostatniej chwili tak jakoś ten klimat do mnie trafił. W tym roku w ogóle... Mimo, że nic smutnego się w mojej rodzinie nie wydarzyło ostatnio więc nie mam powodu mieć zepsutego humoru - no i nie mam.


Jednak zgadzam się z tobą jeżeli chodzi o to:
nie rozumiem was ludzie właśnie z tym, że składacie sobie takie sztuczne i takie same życzenia, u mnie to każdy mówi szczerze i do tematu, a nie jakieś "wesołych świąt", może dlatego, że znamy się w rodzinie
Ludzie, skoro już składacie życzenia to złóżcie je od serca a nie na odpierdol się. Autor tego tematu no przecież jak byk wziął ten wierszyk aka życzenia z internetu. Wpisałem pierwsze dwie linijki w google i proszę bardzo, pierwsza odpowiedź jaka wyskoczyła to ta strona:
Anioł w polu ostro kima bo za dużo wypił wina - Życzenia bożonarodzeniowe śmieszne - Życzenia bożonarodzeniowe

Proszę Was, te życzenia są tańsze od kawałka trawy.
 
Dobra :D nie bede taki sam wymysle zyczenia z glowy dla was ! Jak ci się nie podoba up że skorzystałem z gotowego... bo mi sie taki spodobal :X
 
Back
Top