• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[8.11] Pliki source dla TFS 0.2.12

Status
Not open for further replies.

Rudyg

New Member
Joined
Nov 8, 2009
Messages
30
Reaction score
0
Witam,
potrzebuję pliki source do TheForgottenServer 0.2.12 (pod 8.11).
Szukałem długi czas ale nici...
Na pewno ktoś ma je na dysku i mógłby wrzucić na jakiś hosting...

Z góry dziękuję

Żeby nie zakładać drugiego tematu:
Jak wyżej - TFS 0.2.12 pod 8.11 i jest taki problem, że mam SMS Shopa od Gesiora.
Wszystko niby dobrze, dodaje PACCa ale gdy chcemy kupić item lub pojemnik - nic sie nie dzieje. Zabiera punkty ale nie wyświetla się u gracza żadna wiadomość i przedmiotu nie dostaje. Co może być źle ?
 
Żeby nie zakładać drugiego tematu:
Jak wyżej - TFS 0.2.12 pod 8.11 i jest taki problem, że mam SMS Shopa od Gesiora.
Wszystko niby dobrze, dodaje PACCa ale gdy chcemy kupić item lub pojemnik - nic sie nie dzieje. Zabiera punkty ale nie wyświetla się u gracza żadna wiadomość i przedmiotu nie dostaje. Co może być źle ?

Skrypt
 
Dlatego właśnie wcześniej była wersja do login.lua.

Jeśli tutaj: Subversion nie ma źródeł, to nie istnieją.
 
Code:
http://rapidshare.com/files/101512284/theforgottenserver0210-win32gui.rar

sprawdz, minuta googlowania odpalasz na wlasna odpowiedzialnosc - nie sprawdzałem czy sa wiry
 
kret - silnik to ja też se potrafię znaleźć ...
Kula_ - nie wiem jak to zrobiłeś ale Cię kocham :) Teraz muszę jakoś przeszukać te Revisiony i pościągać to cholerstwo :/
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top