• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[8.4]3b2 debian 40. eth wada?

Status
Not open for further replies.

Xbass

New Member
Joined
Sep 12, 2008
Messages
371
Reaction score
0
witam przez miesiac czasu hostowalem moj war server na
debianie 4.0 po jakims czasie zaczelo wywalacz bledy bazy danych i ots sie zawieszal, niestety bylo to miesiac temu i bledow juz nie mam skopiowanych, te pytanie kieruje glownie do graczy którzy mieli otsa na debianie a nie "a powiem mu bo debian to tylko konsola i tak sie nie znam" czy debian 4.0 ma jakies problemy z otsami
czy na dedyku ktorego kupie za pare dni lepiej zainstalowac nowszego debiana?
dodam ze przenioslem moj server na rc1pl2
 
Witaj,
Debian 4.0 jest "genialny" pod hostowanie OTS'ów, tak samo Debian 5.0 i uBuntu.
Jak przeniosłeś, to możliwe, że Ci wywalało błędy, bo mogłeś coś źle przenieść, bo to nie takie hop siup.
Ja jeszcze nie miałem u siebie debiana 5.0, więc w tym, który masz wybrać, niestety Ci nie pomoge.
 
Tak zapytam, czemu jest genialny? :) Jest najprostszy na poczatek, ale genialny to chyba zbyt wiele powiedziane ^^

Co do samego topicu, to pewnie kwestia konfiguracji mysqla. Wersja ani system sam w sobie nie ma nic do gadania.
A co do lepszego systemu, to Ci nie powiem, sam uzywam gentoo a debianow dawno nie ruszalem... Z reguly nowsza wersja jest lepsza, przynajmniej w wiekszosci wypadkow ;)
 
aktualnie mam 10 crashy na 0.3.2 w ciagu 1 dnia wiec jest fajnie ... na 0.2 tak nie bylo -,- a na bug tracker gowno mi odpowiadaja ;p
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top