• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[8.4] Dźwignia z potworami - arena HELP

Status
Not open for further replies.

Mondez

New Member
Joined
Feb 11, 2009
Messages
19
Reaction score
0
Chciałbym skrypta który będzie mi summonował Potwory na Arene.

Takie coś jak na Armia, Pokarpacki OTS 7.6

Dane :
Max potworów na arenie = 1
Miejsce spawnu potwora po naciśnięciu dźwigni = 1049, 972, 9
Możliwość potworów do wybrania = 4
Max ludzi na arenie = 1
Max czasu jaki można być na arenie = 100 sekund
jeżeli 1 osoba wyjdzie a 2 wchodzi i jeżeli na arenie jest potwór to ma on zniknąć.

Zdjęcie z mapy :
2vab908.png


Mam nadzieję że wiecie o co chodzi.
Proszę o pomoc.
 
Wątpie, że teraz ktoś ci napisze skrypt za free ;/
 
Dlaczego ?
Przecież to łatwy skrypt ... mniej więcej tak jak są dźwignie na zrobienie i usunięcie ścian tylko tutaj to by były potwory i dodać zmienne żeby tylko 1 osoba mogła wejść etc. Da sie zrobić.
 
Dlaczego ?
Przecież to łatwy skrypt ... mniej więcej tak jak są dźwignie na zrobienie i usunięcie ścian tylko tutaj to by były potwory i dodać zmienne żeby tylko 1 osoba mogła wejść etc. Da sie zrobić.

jakby był łatwy, sam byś go napisał.
nie pisz proszę, że coś jest łatwe, kiedy nie masz pojęcia co mówisz.
 
Może zamiast pisać czy to łatwe czy nie, byś pomógł ?? <_<
 
Może zamiast pisać czy to łatwe czy nie, byś pomógł ?? <_<

Zdefiniuj sobie "pomoc" i odpowiedz na pytanie, czy zrobienie za Ciebie całości podchodzi pod "pomoc", bo według mnie nie.


PS. Jeśli masz braki w rozwoju, to z góry mówię, że pomocą by było, gdybyś wkleił jakiś wstęp do tego skryptu, cokolwiek, a takto to wiesz, zapłacisz= będziesz miał.
 
Last edited:
Nie będę płacił za jakiś głupi skrypt do głupiego ots .. zal.

Wole poszukać na innych forach, tam gdzie pomogą, bo tutaj to tylko gadać umieją zamiast pomagać. Cya.
Opuźniony to może ty jesteś, nie moja wina że w patologicznej rodzinie sie wychowałeś a teraz masz wąty i mocny w gębie. ;)
 
Nie będę płacił za jakiś głupi skrypt do głupiego ots .. zal.

Wole poszukać na innych forach, tam gdzie pomogą, bo tutaj to tylko gadać umieją zamiast pomagać. Cya.
Opuźniony to może ty jesteś, nie moja wina że w patologicznej rodzinie sie wychowałeś a teraz masz wąty i mocny w gębie. ;)

szkoda mi Twoich rodziców, cześć :*
 
Tak najlepiej wszystko za darmo.. a Wy sklepiki otwierajcie i kase trzepcie.

Popieram Elfa.
 
jakby był łatwy, sam byś go napisał.
nie pisz proszę, że coś jest łatwe, kiedy nie masz pojęcia co mówisz.

Dokładnie każdy potrafi tylko pisać a tak naprawdę nie ma zielonego pojęcia...

Dlaczego ?
Przecież to łatwy skrypt ... mniej więcej tak jak są dźwignie na zrobienie i usunięcie ścian tylko tutaj to by były potwory i dodać zmienne żeby tylko 1 osoba mogła wejść etc. Da sie zrobić.

Nie widzę żadnego powiązania ze skryptem walls ;) Jak da się zrobić to zrób
 
Przydalo by sie zrobic stos na takich ludzi :~ Ehhh n/c... Powiesz takiemu ze nie napiszesz mu skryptu ale mozesz mu ewentualnie pomoc to pojdzie na inne forum gdzie za niego napisza i moze jeszcze herbate Ci zaparza ;D Tia..
 
Dobra, ja już mówiłem że nie będę żadnego gówn* kupywał do ots .. żal, więc przestancie tutaj spamować i nabijać posty pro ogarniacze, nie pomagacie to tutaj nie piszcie proste, wyjdź i nie wracaj ^_^
 
Dobra, ja już mówiłem że nie będę żadnego gówn* kupywał do ots .. żal, więc przestancie tutaj spamować i nabijać posty pro ogarniacze, nie pomagacie to tutaj nie piszcie proste, wyjdź i nie wracaj ^_^

to ty tu gnojku przyszedłeś, więc i ty wyjdź. temat zamykam, hej.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top