• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[8.4] TFS 32 a 64 bity.

Status
Not open for further replies.

Kama17

New Member
Joined
Nov 13, 2008
Messages
23
Reaction score
0
Witam zawsze tworzy mi 32 bit silnik a chce mieć 64 jak zrobić to na windows?
Chodzi o dev c++ komplikuje, kompiluje jak zwał tak zwał ale myślę że jak odpala się 32 to czyta tylko 3.2 GB ramu bo tyle Windows 32 daje, a 64 do 8 gb wiec chce na 8 mieć traktowane kto wie jak to się zmienia?
 
Witam zawsze tworzy mi 32 bit silnik a chce mieć 64 jak zrobić to na windows?
Chodzi o dev c++ komplikuje, kompiluje jak zwał tak zwał ale myślę że jak odpala się 32 to czyta tylko 3.2 GB ramu bo tyle Windows 32 daje, a 64 do 8 gb wiec chce na 8 mieć traktowane kto wie jak to się zmienia?

lol nie mozesz skomplikowac na 64-bit na 32 bit windowsie musisz wgrac windows 64-bit ... a i 64 bit moze uciagnac 128 gb ram +;]
 
lol nie mozesz skomplikowac na 64-bit na 32 bit windowsie musisz wgrac windows 64-bit ... a i 64 bit moze uciagnac 128 gb ram +;]

Pod windowsem sa problemy z tego co pamietam... W dev-cpp to nawet nie wiem, ale w msvs w solution properties mozna wybrac target machine X64...

Z tego co pamietam to do gcc byl "-m64" switch, musial bys po googlac ;) pozatym tak jak pietia mowil, musisz miec 64bitowy system :)
 
Dobra mniejsza o to ile po ciągnie,a tak to mam windows 64 bit na dedyku, tylko za bardzo nie umiem tego może mi ktoś pomóc?
 
No zrobić żeby serwer czytano w 64 bit..
 
Tzn że mam go tylko skompilować na tym dedyku co jest 64 bit?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top