• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[8.41]Gesior acc do tfs cd 0.3.3

juras20_1

New Member
Joined
Jul 20, 2008
Messages
3
Reaction score
0
Witam mam problem z acc. Otóż jak próbuje zaimportować podczas instalacji w punkcie pierwszym pliki config.lua to wyskakuje mi ze to nie jest plik od tfs a dok ładniej
PHP:
Warning: Error parsing E:/OT Reaktiw/config.lua on line 344 in E:\xampp\htdocs\install.php on line 150
File config.lua loaded from E:/OT Reaktiw/config.lua and it's not valid TFS config.lua file. Go to STEP 1 - select other directory. If it's your config.lua file from TFS contact with acc. maker author.
Linii 344 w config.lua nie posiadam ;p a w install.php linia 150 wyglada tak:
PHP:
$config['server'] = parse_ini_file($config['site']['server_path'].'config.lua');
czyli że błąd w config.lua nie mam pojęcia już jak to naprawić dodam że jak podmieniłem plik z starszej wersji silnika to załadowało no ale połowa rzeczy w acc wtedy nie działa a ots nie ruszy na starszym config.lua a jak zamienię na to co powinno być to acc nadal wywala pełno błędów
Proszę o pomoc
 
Witam mam problem z acc. Otóż jak próbuje zaimportować podczas instalacji w punkcie pierwszym pliki config.lua to wyskakuje mi ze to nie jest plik od tfs a dok ładniej
PHP:
Warning: Error parsing E:/OT Reaktiw/config.lua on line 344 in E:\xampp\htdocs\install.php on line 150
File config.lua loaded from E:/OT Reaktiw/config.lua and it's not valid TFS config.lua file. Go to STEP 1 - select other directory. If it's your config.lua file from TFS contact with acc. maker author.
Linii 344 w config.lua nie posiadam ;p a w install.php linia 150 wyglada tak:
PHP:
$config['server'] = parse_ini_file($config['site']['server_path'].'config.lua');
czyli że błąd w config.lua nie mam pojęcia już jak to naprawić dodam że jak podmieniłem plik z starszej wersji silnika to załadowało no ale połowa rzeczy w acc wtedy nie działa a ots nie ruszy na starszym config.lua a jak zamienię na to co powinno być to acc nadal wywala pełno błędów
Proszę o pomoc
Boze trzymaj mnie
it's not valid TFS config.lua file. Go to STEP 1 - select other directory. If it's your config.lua file from TFS contact with acc. maker author.

Co tu pisze??
Ang nie znasz Przeczytaj uważnie
 
Boże tak? to zobacz co napisałem na początku. Tylko problem w tym ze to jest plik od tfs... tylko czemu nie jest rozpoznawany przez acc? Może odpowiesz na to pytanie?

Usun linijki komentarzy z configu.lua i zadziala.
zaraz sprawdzę i dam edit

edit:Usuniecie wszystkich komentarzy pomogło i w koncu acc się zainstalował, tylko teraz jak w panelu admina wezmę :"EDIT CONFIGS, NEWS SYSTEM" to otwiera się strona tylko brak jakichkolwiek ostawień
acc to: http://otland.net/293575-post1266.html
tfs to: http://otland.net/f18/8-41-forgotten-server-v0-3-3-crying-damson-28440/

chyba ze te ustawienia są nieaktywne już w tej wersji acc
 
Last edited:
W nowej ver. makera nie mozna edytowac na stronie vocations itp. wszystko robisz w pliku htdocs/config/config.php :/!
 
Tak tez mi się coś zdawało ale to już nie problem bałem się tylko że znowu jakiś błąd z acc może być. TO dzięki wszystkim za pomoc pozdrowionka :)
 
Back
Top