loginTries = 10
retryTimeout = 5 * 1000
loginTimeout = 60 * 1000
zła konfiguracja configa chodzi tu o te linijki
to jest raczej optymalna konfiguracja z mojego konfiga.
Sam sobie przeczysz.......wszystko dobrze skonfigurowałem...
@Don Daniello.
Myślisz że jestem na tyle głupi ? Mam w Confingu IP zewnętrzne, nie wewnętrzne ...
Czy wie ktoś o co chodzi ?