• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

8.54 klonowanie items.

Status
Not open for further replies.

natix4

mc
Joined
Nov 8, 2009
Messages
154
Reaction score
1
Location
Poland
Ostatnio kolega mi powiedział, że klonuje items.
Nie robi tego poprzez crasha, tylko wlazi do swojego domku na gore (zebym nic nie widzial) i bierze jeden item, reloga na chara o nicku Account Manager, a po 30 sekundach ma. Ktoś wie jak to zrobić?
 
Na Account Managera mozesz sie zalogować nie skończona ilość razy, i tak klonujesz : )
 
No pewnie wpisuje odpowiednią nazwę konta, hasło i wchodzi parę razy na postać Account Manager, co tu wyjaśniać?
 
nie dowiesz się zakaz klonacji :peace:

delete account manager

htdocs\config

// list of NPCs on ots - names blocked

add > account manager
 
ostatnio kolega mi powiedział, że klonuje items.
Nie robi tego poprzez crasha, tylko wlazi do swojego domku na gore (zebym nic nie widzial) i bierze jeden item, reloga na chara o nicku account manager, a po 30 sekundach ma. Ktoś wie jak to zrobić?

ctrl+c
ctrl+v
 
No nie umiesz zalogować się na postać o name Account Manager?
 
Można clonować Actions System vDk ale starą wersja. :((((



Za wysokie progi dla takiego otsa. Dodanie czegoś takiego do serwera dla niego graniczy z cudem. Jak można nie umieć wejść na acc menagera
 
Przepraszam z rozpędu sie zagapiłem i po nazwie tematu pomogłem
 
Arag, przecież zmiana tego, co podałeś wcześniej jest podstawą i powinno robić się to od razu po pobraniu TFSa O _o
 
Wiem, już po nazwie tematu wiedziałem że chodzi o acc menager, sms shop bądź też system aukcji.
Swojego czasu byłem aktywny na tnet i takie tematy były tam wałkowane tyle razy że mógłbym mieć 50 zielonych kresek w profilu. Z TNET odszedłem ponieważ na 15 osób którym pomogłem 1 osoba dawała mi reputacje.
 
Wiem, już po nazwie tematu wiedziałem że chodzi o acc menager, sms shop bądź też system aukcji.
Swojego czasu byłem aktywny na tnet i takie tematy były tam wałkowane tyle razy że mógłbym mieć 50 zielonych kresek w profilu. Z TNET odszedłem ponieważ na 15 osób którym pomogłem 1 osoba dawała mi reputacje.
Co ci z pkt reputacji ? ^^ Wystarczy ta satysfakcja że się pomogło.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top