• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[8.54] Poszukuję Skryptera

cinuslca

New Member
Joined
Jan 29, 2010
Messages
45
Reaction score
0
Poszukuję osób które znają się na skryptach 8.54 dokładnie to na wszystkich skryptach 8.54. Mamy zamiar stworzyć profesjonalnego OTS'a z Real Mapa w której chcemy stworzyć Real Addon System wszystko jak na Real Tibi oraz Wszystkie Questy bazujące na takiej samej zasadzie jak na serwerach Cipsoftu. Jeśli ktoś był by zainteresowany to proszę o kontakt pod numerami Gadu-Gadu 11038716 [Jak jest to na zaraz/wracam, albo na dostępnym] oraz na numer 572621 [ten numer jeśli jest, a jest często zawsze jest na niewidoczny więc proszę zawsze pisać]. Oraz można także swoje zgłoszenie napisać w owym temacie, wzór podania:

1. Imię
2. Nick
3. Kontakt
4. Kim chcesz być?
5. Dlaczego ty?
6. Ilość czasu
7. Przykładowa praca

oraz przykład:


1. Daniel
2. Renewal
3. Nr Gadu-Gadu/Email/PW lub inna forma kontaktu.
4. Skrypterem
5. Zajmuje sie tym, tym i tym.
6. Na tworzenie skryptów mogę poświęcić od 4 do 8 godzin dziennie.
7. Tutaj możecie dać linka do jakiegoś skryptu który stworzyliście, bardzo mile by było gdyby było to umieszczone na YouTube i można było by zobaczyć na jakiej zasadzie skrypt działa.
 
to nie tnp
wiec spierdalaj
chcesz skryptera płać!

Jedno pytanko do Ciebie czlowieku ? Czy ja napisalem ze chce za darmo skryptera ?! Ogarnij sie dziecko ? Wypierdalac to mozesz Ty lamusie... Ogarnij troche slownictwo na forum to jest raz a dwa jesli nawet nie napisales i sie nie dowiedziales co i jak to nie komentuj takich tematow. Bo to po prostu nabijanie postow przez takie dzieci jak Ty. Zycze milej przygody na Forum i Pozdro&Pocwicz.
 
Kurwa co wy robicie z tego tematu, checie pospamowac to wypierdalac gdzie indziej...
 
Cinuslca wydaje mi się że ktoś kto się zna na pisaniu skryptów nie zgłosi się do Ciebie ponieważ nie wiesz co to jest szacunek do drugiego człowieka, myślisz że np ja chciał bym pracować z takim człowiekiem?

Jedno pytanko do Ciebie czlowieku ? Czy ja napisalem ze chce za darmo skryptera ?! Ogarnij sie dziecko ? Wypierdalac to mozesz Ty lamusie... Ogarnij troche slownictwo na forum to jest raz a dwa jesli nawet nie napisales i sie nie dowiedziales co i jak to nie komentuj takich tematow. Bo to po prostu nabijanie postow przez takie dzieci jak Ty. Zycze milej przygody na Forum i Pozdro&Pocwicz.

Kurwa co wy robicie z tego tematu, checie pospamowac to wypierdalac gdzie indziej...
Wypowiedzi na poziomie 14 latka, z 14 latkiem współpracował nie będę.
 
Zrób coś lepszego niż rl mapka bo to już jest oklepane jak beemki :/
 
/\ Mów co chcesz ja tam lubię beemki.

Żeby zrobić otsa z własną mapą trzeba poświecić sporo czasu na zrobienie mapy questów skryptów poza tym trzeba mieć pomysł a jeśli chodzi o rl mapę to ściąga z forum poprawia kilka skryptów i gotowe kolejny noobski ots dla kasy wystartował...
 
/\ Mów co chcesz ja tam lubię beemki.

Żeby zrobić otsa z własną mapą trzeba poświecić sporo czasu na zrobienie mapy questów skryptów poza tym trzeba mieć pomysł a jeśli chodzi o rl mapę to ściąga z forum poprawia kilka skryptów i gotowe kolejny noobski ots dla kasy wystartował...

Kolego ale czy potrafisz czytac ? Przeciez wyraznie jest napisane ze nie chce zeby to byl kolejny noobski OTS... nad serverem juz pracujemy jakos od 2/3 tygdoni... szukamy skrypterow aby to poszlo troszku szybciej niz mielibysmy sie zajac wszyscy sami... Nie chcesz dolaczyc nie pisz w tym temacie ? Po co takie pierdolenie glupot bez zadnego sensu... Nie chcemy zrobic kolejnego serwera sciagnietego z internetu i zarabiac na nim, chcemy zrobic na serwerze mila atmosfere i tak jak napisalem wyzej RL Addon System, Questy jak na RL.. wiekszosc rzeczy chcemy zrobic jak na RL, w sklad nasz wchodza takie osoby jak ja osoba po czesci zajmujaca sie skryptami chociaż duzo o tym nie wiem, Renewal brat ktory zajmuje sie wszystkim po troche oraz Elanthar osoba ktora zajmuje sie mapa...
 
nad serverem juz pracujemy jakos od 2/3 tygdoni...

Ja nad pierwszym serwerem pracowałem 2 lata i niestety nie wypalił ale dużo nauczyłem się przez ten czas więc przed tobą jeszcze dużo pracy.
 
Mogę ci manarune zrobić, ile dasz? ^.-

Manarune jak chcesz to mozesz zrobic u siebie na serwerze, jakis kolega pisal wyzej ze pracowal nad swoim pierwszy ots'em 2 lata i mu nie wyszlo, to nie wiem w jaki sposob Ty pracowales. Chcialem Cie poinformowac ze siedze w Tibi od 7.6 i mialem kilka edycji pewnego serwera na 7.6 gdzie byl to bardzo profesjonalny serwer i gralo na nim sporo osob. Przeciez napisalem nie jestes zainteresowany ogloszeniem to nie spamuj w tym temacie po chuj to ? Robisz tylko syf. Nie jestem kolejnym dzieckiem internetu ktore ma 14 lat sciaga ots i go publikuje bo dla mnie to nie ma wiekszego sensu. Chce zrobic profesjonalny serwer i nie mow mi ze sie nie da. Posiadamy juz na serwerzr Real Addon System, wszystkie outfity u kazdego npc jak na real Tibi. Takie rzeczy jak 100 % Banshee Quest w Teamie pracuje kilka osob na chwile obecna 4 gdzie jedna osoba zajmuje sie poprawianiem i wykanczaniem mapy, 2 skrypteroow oraz jedna osoba ktora zajmuje sie wszystkim po troszku. Chcesz wiedziec wiecej napisz a nie spamujesz w temacie co za sens ? Bo ja nie widze. Chyba ze jestescie dzieci ktorym brakuje postow.
 
To tak samo jak servery World of Warcraft z gotową mapą i dla kasy... :/
 
To tak samo jak servery World of Warcraft z gotową mapą i dla kasy... :/

Czlowieku ale pierdoli Ci sie w glowie ? Po chuj ty tytaj wyjezdzasz z jakims serwerem WOW'a pojebaly Ci sie chyba Fora... Napisalem kurwa chyba wyraznie nie jestes zainteresowany nie spamuj debilu ! Znalezliscie sobie kolejny watek gdzie mozecie pospamowac ? Ja pierdole czy tutaj jest jakas administracja czy moge sobie napierdalac posta pod postem i jutro moge miec 300 ? albo wiecej bo nie wiem ogarnijcie sie a potem piszcie... Czytalem watek "ile macie lat" piszecie ze po 18/19/20+ ja bym tutaj o polowie nie powiedzial ze skonczyla podstawowke.
 

Similar threads

Back
Top