• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[8.54] Poszukuję Skryptera

Czlowieku ale pierdoli Ci sie w glowie ? Po chuj ty tytaj wyjezdzasz z jakims serwerem WOW'a pojebaly Ci sie chyba Fora... Napisalem kurwa chyba wyraznie nie jestes zainteresowany nie spamuj debilu ! Znalezliscie sobie kolejny watek gdzie mozecie pospamowac ? Ja pierdole czy tutaj jest jakas administracja czy moge sobie napierdalac posta pod postem i jutro moge miec 300 ? albo wiecej bo nie wiem ogarnijcie sie a potem piszcie... Czytalem watek "ile macie lat" piszecie ze po 18/19/20+ ja bym tutaj o polowie nie powiedzial ze skonczyla podstawowke.

dobra spokojnie ja chciałem tylko odpowiedzieć na temat tych RL map :p
 
dobra spokojnie ja chciałem tylko odpowiedzieć na temat tych RL map :p

No wlasnie czyli chcialesc zaspamowac jak kazda osoba... ja pierdole przeczytaj pierw nazwe tematu a pozniej pisz ok ? To nie jest temat zeby rozmawiac kurwa o RL Mapie tylko temat Poszukuje Skryptera nie zajmujesz sie skryptami itd wiec wypierdalaj a nie mi spamujesz... Normalny jestes... chcesz pospamowac to wypierdalaj gdzie indziej... i wiecej kurwa nie odpisuj bo mi sie rzygac chce jak widze te wasze posty dzieci po 14/15 lat... Nie jestes skrypterem ? Nie znasz sie ? WYPIERDALAJ Z TEGO TEMATU !
 
Wątpię, żeby ktokolwiek z Tobą pracował. Poszukaj sobie kolegów gdzie indziej.
 
No wlasnie czyli chcialesc zaspamowac jak kazda osoba... ja pierdole przeczytaj pierw nazwe tematu a pozniej pisz ok ? To nie jest temat zeby rozmawiac kurwa o RL Mapie tylko temat Poszukuje Skryptera nie zajmujesz sie skryptami itd wiec wypierdalaj a nie mi spamujesz... Normalny jestes... chcesz pospamowac to wypierdalaj gdzie indziej... i wiecej kurwa nie odpisuj bo mi sie rzygac chce jak widze te wasze posty dzieci po 14/15 lat... Nie jestes skrypterem ? Nie znasz sie ? WYPIERDALAJ Z TEGO TEMATU !

Widać kto tu jest dzieciakiem, napisałeś temat i myślisz że jesteś panem forum z takimi odzywkami WYPIERDALAJ NA T.N.P!


Dziecko bez przyszłości...
 

Widać kto tu jest dzieciakiem, napisałeś temat i myślisz że jesteś panem forum z takimi odzywkami WYPIERDALAJ NA T.N.P!


Dziecko bez przyszłości...

To co mam napisac o Tobie skoro jestes osoba, ktora tylko szuka miejsca gdzie moze znalesc temat i zrobic +1 do posta ? Uwazasz sie za normalnego dziecko ^^ ?

Wątpię, żeby ktokolwiek z Tobą pracował. Poszukaj sobie kolegów gdzie indziej.

Nie szukam kolegow debilu tylko osob do wspolpracy, bo kolegow to ja mam w miescie
 
To co mam napisac o Tobie skoro jestes osoba, ktora tylko szuka miejsca gdzie moze znalesc temat i zrobic +1 do posta ? Uwazasz sie za normalnego dziecko ^^ ?

Nie uważam się już za dziecko ale tak masz racje napisałem już w twoim temacie ze 4 posty ( nie sprawdzam ile ich jest dokładnie bo mi się nie chce) czyli mój licznik fajności skoczyło o 4 pkty do góry.

Forum a dokładniej polski dział zarówno jak i Polska są miejscami w których nie obowiązują prawie żadne zasady :peace:
 
czlowieku ale pierdoli ci sie w glowie ? Po chuj ty tytaj wyjezdzasz z jakims serwerem wow'a pojebaly ci sie chyba fora... Napisalem kurwa chyba wyraznie nie jestes zainteresowany nie spamuj debilu ! Znalezliscie sobie kolejny watek gdzie mozecie pospamowac ? Ja pierdole czy tutaj jest jakas administracja czy moge sobie napierdalac posta pod postem i jutro moge miec 300 ? Albo wiecej bo nie wiem ogarnijcie sie a potem piszcie... Czytalem watek "ile macie lat" piszecie ze po 18/19/20+ ja bym tutaj o polowie nie powiedzial ze skonczyla podstawowke.

no wlasnie czyli chcialesc zaspamowac jak kazda osoba... Ja pierdole przeczytaj pierw nazwe tematu a pozniej pisz ok ? To nie jest temat zeby rozmawiac kurwa o rl mapie tylko temat poszukuje skryptera nie zajmujesz sie skryptami itd wiec wypierdalaj a nie mi spamujesz... Normalny jestes... Chcesz pospamowac to wypierdalaj gdzie indziej... I wiecej kurwa nie odpisuj bo mi sie rzygac chce jak widze te wasze posty dzieci po 14/15 lat... Nie jestes skrypterem ? Nie znasz sie ? Wypierdalaj z tego tematu !

to co mam napisac o tobie skoro jestes osoba, ktora tylko szuka miejsca gdzie moze znalesc temat i zrobic +1 do posta ? Uwazasz sie za normalnego dziecko ^^ ?



Nie szukam kolegow debilu tylko osob do wspolpracy, bo kolegow to ja mam w miescie

nie
 
Wybacz ale nikt nie odpierdoli za Ciebie roboty abys trzepal z tego hajs :) Albo musisz zaplacic w miare (to jest pierwsza opcja) albo sam nauczyc sie robic skrypty. Dla chcacego nic trudnego
 
1. Mateusz
2. Lacina
3. 6065491/[email protected]
4. Skrypterem
5. Zajmuje sie tym, tamtym oraz tym
6. Na tworzenie skryptów mogę poświęcić od 1 do 5 godzin dziennie.
7. Nie bede specjalnie nakrecac filmiku -.- Dream Challenge Quest np.
 

Similar threads

Back
Top