• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[8.54] TFS 0.3.6 przerobienie na PvP-Enforced.

Glodzik

New Member
Joined
Dec 27, 2009
Messages
21
Reaction score
0
Witam wszystkich. Posiadam silnik TFS 0.3.6 (8.54) i próbuje go przerobić na PvP-e. Mam swoją mapę która zrobiłem i wszystko działa ale jak zrobic:

1). Aby zrobić przykładowe postaci na 1/1 (ED, MS, RP, EK) i aby można było na nie logować więcej niż 1 osoba, żeby miały przykładowo 80lvl gdy się logują nawet po śmierci na 100lvlu.

2). Co zrobić aby na prywatnych acc które będę robił miały na starcie przykładowo 100lvl i po śmierci nawet na 150lvlu dalej miały 100lvl.

Twórcy WAR Ots'ów wiedzą o co chodzi a ja przeczytałem już n poradników i n dodawałem scryptów lecz dalej nie potrafię zrobić tego co opisałem wyżej.

Możliwe że źle szukam scryptów wiec proszę Was o pomoc. Jeśli są poradniki o tym proszę o podanie linka/ów.

Z góry dziękuje.
 
Nie lepiej sciagnac wara i wrzucic swoja mapke, pliki ?:>

a nie lepiej czasem siedziec cicho?

1) allowclones = true (config.lua)
1 i 2)save = 0 ( w tabeli players dla graczy, których nie chcesz zapisywać)
 
Averatec ssaj, to moje zdanie.

Btw:

averatec
Quote:
Niedoszły autor ACC MACKER BY AVECOŚTAM, czyli sequel sagi Gesior AAC: odsłona druga- pozbycie POT. Uważa, że zjadł wszystkie rozumy po przeczytaniu podręcznika korzystania z toalety. Wywyższa się znajomością struktury wymian towarów między graczami, którą wyczytał w Bravo Girl. Lubi trzepać pod biurkiem, gdy wszyscy śpią.

:>
 
Averatec ssaj, to moje zdanie.

Btw:



:>

tak się podnieciłeś, że elf o mnie napisał?
to tylko kilka zdań nic nie znaczącego dla mnie bełkotu ^^ btw. elf zmienił mi sygnaturke bo boi sie o swoja godnosc...
 
Gdy zakładam nową postać jest Save 1 zmieniam na 0 i po dedzie samo zmienia się na 1
 
Chuj, ale wkurwiaja mnie tacy ludzie jak ty. To co up napisalem to moje zdanie, a jak chcesz mu pomoc to pomagaj i nie komentuj.
 
A Ty jak nie chcesz pomóc to nie wypowiadaj się w tym temacie. Nie znalazłem żadnego postu o tym i chyba nie tylko ja czekam na odpowiedzi...
 
A Ty jak nie chcesz pomóc to nie wypowiadaj się w tym temacie. Nie znalazłem żadnego postu o tym i chyba nie tylko ja czekam na odpowiedzi...

edit: A nie sorry Ty chciałeś pomóc. napisałeś o tym żeby ściągnac innego wara. No Tak ale nie widze nigdzie WARa pod 8.54
 
tak się podnieciłeś, że elf o mnie napisał?
to tylko kilka zdań nic nie znaczącego dla mnie bełkotu ^^ btw. elf zmienił mi sygnaturke bo boi sie o swoja godnosc...

o co mam się bać? i to z twojej strony, sierotko?
heh, dobrze wiedzieć, że to zagraża mojej "godności" :p

__

autor: ściągnij jakieś gotowce i zobacz, jak tam jest :)
 
Ale w gotowych WARach 8.5+ nie spotkałem scryptów które by tak działały jak opisałem. Głównie chodzi mi o te prv acc ze będą miały po dedzie większy lvl niż te podstawowe.
 
Aaa, nie doczytalem, spotkalem sie juz z tym na warze, tylko ktorym hmm.
 
Back
Top