• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[8.55-8.57] Mapka oraz poziom

Mihau Ci

New Member
Joined
Feb 7, 2011
Messages
2
Reaction score
0
Witam!
Jestem nowy wiec zadam parę takich newbskich pytań
Czy istnieje jakiś program w którym będę mógł robić swoje mapki
oraz jak mam config plik do edycji ots'a to gdzie się ustawia jaki poziom maja mieć gracze jak się 1 raz zalogują bo jak zrobię konto to 1 poziom mam.
I Gdzie się eq zmienia początkowe.

Dzięki !
 
No mam ustawiłem sobie wszystko a jak edytować stronę acc makera żebym dane kontaktowe ustawił.
 
Polecam opcję szukaj. Google twój przyjaciel. Zadajesz pytania na ktore jest bardzo rozlegla odpowiedz.
Co do pytania to to w pliku layout.php
 
Ja proponuje panom "newbie" wytezenie swoich sil witalnych oraz umyslowych, uruchomienie przegladarki nastepnie wystukanie adresu wyszukiwarki (ku ich zaskoczeniu) Google. W polu tekstowym w owej wyszukiwarce prosze wpisac fraze np. "jak zrobic OTS od zera" lub "jak postawic/zrobic OTS". Kliknac w wyswietlony wynik, jesli Was nie zadowola mozecie wybrac inny link z kilkuset lub kilku tysiecy wynikow dla wybranej frazy. Dziekuje i pozdrawiam. (JKM rzadzi!!!)
 
Czemu jak ktoś pyta o map editor to wskazujecie remere?
Ja osobiście polecam SimOne.
 
Bo rme ma jako tako poukładane itemy?? A Simone nie?!?

#top
Nie uwierzysz jest takie forum gdzie kochają takich ja ty(nie ogarniających);
Konfiguracja - Tibia.net.pl masz od zajebania poradników jak postawić ots itd

#
nie łatwiej dać linka tylko pisać poszukaj w google, bo potem bedzie temat jak szukać w google
 
Back
Top