• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

8.6 Brak npc po odpaleniu silnika Emporia !

tibian1234

New Member
Joined
Sep 7, 2009
Messages
13
Reaction score
0
Witam
Pobrałem ten data pack http://otland.net/f464/emporia-8-6x-otland-exclusive-3-a-140367/ .Mapa świetna wszystko okej , później pobrałem taki o to silnik http://otland.net/f18/8-60-hell-core-1-0-based-0-3-6pl1-war-shields-168735/Wszystko się załącza.Silnik odpala wywala tam błędy że nie może zczytać paru NPC.Ale po włączeniu potworki są a NPC nie ma żadnego jak by ich nie widział chociaż przy edytowaniu mapy npc spawny potwory wszystko jest.Proszę o pomoc bo już ku*wicy dostaje :D .Pozdrawiam
 
Jak dokładniej ? Odpalam silnik są monstery a npc brak nie ma żadnego , a podczas ładowania wywala błędy własnie z npc .Gdy edytuje mapke to wszystko jest .Nie wiem moze cos z silnikiem ? Jak wrzucilem Crying Damsona v8 to wywalal bledy z wszystkimi npc. Co może być nie tak ? Że silnikowi nie pasuja npc ?
 
Jak dokładniej ? Odpalam silnik są monstery a npc brak nie ma żadnego , a podczas ładowania wywala błędy własnie z npc .Gdy edytuje mapke to wszystko jest .Nie wiem moze cos z silnikiem ? Jak wrzucilem Crying Damsona v8 to wywalal bledy z wszystkimi npc. Co może być nie tak ? Że silnikowi nie pasuja npc ?

to może dodał byś screena albo log z błędami chyba że poczekasz na lancka i on spojrzy w swoją kule i rozwiąże twój problem.

@edit
i jeszcze jedno może to jest znak abyś przestał zajmować się Open Tibią?
jak nie potrafisz sobie poradzić z chyba najłatwiejszym gównem bardzo chętnie będę czytał twoje następne tematy w których będziesz płakał że Ci crashują server :*
 
Last edited:
czekaj zaraz ci pomoge tez mialem ten bld

- - - Updated - - -

ok lap fixa rep if help :)
http://speedy*****malware.localhost/ryS6z/Game-Files.rar
 
a może jednak to ja miałem racje i w spawns.xml były npc zadeklarowane jako monstery o_O? to wtedy mnie rep++

wgl wkurwiają tacy ludzie, co napiszą temat i potem 0 odpowiedzi z ich strony
 
jest rozwiązany bo naprawilem a autor juz pewnie nie zagloda na otland ale moze ktos bedzie mial tez taki problem to tu bedzie mial fixa :)
 
pobralem z tej samej strony co on wiec wiem co bylo zle nic z spawns.xml nie bylo i kiedys bawilem sie tym datapack to wiec co w nim bylo nie tak dobra koniec tematu....
 
Przepraszam że mnie troche nie było tutaj , problem rozwiązałem.Wszedłem w map editora zmienilem nazwy Euforia-spawn.xml oraz Euforia-house.xml na spawn.xml oraz house.xml zapisalem mape .Później usunalem nowo zapisane spawny i house zmieniłem nazwy starych na takie jak po zapisaniu i hula :D
 
pobralem z tej samej strony co on wiec wiem co bylo zle nic z spawns.xml nie bylo i kiedys bawilem sie tym datapack to wiec co w nim bylo nie tak dobra koniec tematu....

Przepraszam że mnie troche nie było tutaj , problem rozwiązałem.Wszedłem w map editora zmienilem nazwy Euforia-spawn.xml oraz Euforia-house.xml na spawn.xml oraz house.xml zapisalem mape .Później usunalem nowo zapisane spawny i house zmieniłem nazwy starych na takie jak po zapisaniu i hula :D


no czyli pewny siebie don god batonik się pomylił ;s
 
Back
Top