• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[8.6 Custom]Poszukiwani Testerzy.

Może mi się tylko wydaje, ale wypadałoby napisać cokolwiek a nie wstawiać tylko zdjęcia :D
 
Może mi się tylko wydaje, ale wypadałoby napisać cokolwiek a nie wstawiać tylko zdjęcia :D

Hej tak najbardziej ogólnie to jest to wersja 8.6 , jak widać są wrzucone grafiki z nowszych tibi albo przerobione przeze mnie , ale wszystko jest dobrze spasowane.

Będzie to 'evo' ots z masa nowosci , z niskim expem co pozwala zrobić dobry balans.
Rozbudowanym system ulepszania itemów / postaci - jest na co wydawać golda i każdy gold się zawsze przyda.
Ots ma do zaoferowania wiele wyzywań ,i z pewnością nie będzie to łatwy ots i wielokrotnie będzie zaskakiwał.
Serwer jest raczej skierowany do graczy lubiących serwery rpg , jednak nowe czary i mechaniki również znajdą rozwiązania w pvp.
 
Cześć wszystkim,
wstępnie ukończyłem projekt więc się pochwalę :)
link do nagrania z podstawową prezentacją https://youtu.be/L3OMP6fCZXM

Informacje o serwerze :
Website: tibiadungeons.hopto.org
Client: Custom Otclient
Server type: PVP

Available systems
Autoloot
Autoregeneration [CUSTOM]
Daily reward and mining
Bestiary
Wiki in game

Custom Systems :
Equipmnet upgrading [CUSTOM]
Potions upgrading [CUSTOM]
Crafting
Tasks system [NEW & CUSTOM]
Charms system [NEW]
Unique spells and voctions
Stamina system [CUSTOM]

Jeżeli ktoś były zainteresowany spróbowaniem to zapraszam serwer jest dostępny.
Pozdro
 
Back
Top